• Krátkometrážní

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Skvělý, takže John Carter ze sebe dělá super hustýho týpka na neznámé planetě mezi neznámími lidmi, zachrání ženu do které se okamžitě zamiluje a objetuje pro ni všechno, aniž by ji znal věděl cokoliv o jejich rase a jejich historii. Pro jistotu se ještě stane vládcem kdo ví čeho všeho a to jenom proto, že umí kurva vysoko skákat?! Sorry vole error. P.S. Pixar v efektech samozřejmě nezklamal.

Ben Hur (1959)

Nechápu prostě, jak mohli vůbec něco takovýho kdy natočit!

Sedm samurajů (1954)

Jednoduchý silný příběh natočení poctivou filmařinou.

Zodiac (2007)

Příjemná podívaná, jen co je pravda, ovšem půlhodinka dolů by vůbec nebyla na škodu. Stále jsem tedy toho názoru, že Fight Club je Fincherův nejlepší počin.

Maska zrcadla (2005)

Po vizuální stránce tomu není co vytknout. Příběh však postrádá veškeré tempo, takže jediné, čím vás film dokáže pořádně nadchnout je představivost hlavních tvůrců, jelikož ta nemá prostě žádné obdoby.

Správci osudu (2011)

Klasická běhačka s relativně zajímavou myšlenkou a hezkým smyslem pro dveře.

Jiná země (2011)

Měl jsem úplně jinou představu o tomhle filmu, ale i tak jsem šel do kolen. Posledních 10minut ještě ke všemu kompletně změní význam celého dění.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Ne, bohužel jsem se prostě nebavil. Trojka byla skvělá, čtyřka mě i přes moje nízké očekávání zklamala. Tom Cruise ve filmu působí, že ho natočil čistě proto, aby se on a jeho kamarádi ještě stihli předvést, než na to budou moc starý. Na to jim ale nejsem zvědavej. Sekvence v Dubaji je ovšem velmi slušná.

Kamarád taky rád (2011)

Ohrané téma, očekávaný konec. Zpracování ovšem mnohem lepší než ve filmu "No Strings Attached". Svižnější, vtipnější, propracovanější.