Mr. & Mrs. Smith (2005)

Klasický - neklasický děj pro pobavení diváků. Manželé Smithovi se chtějí povraždit a pak spojí své síly, protože se přece jen doopravdy milují, zachraňují to akční scény, které divák v čele s Angelinou určitě rád uvidí.

Bourneův odkaz (2012)

Škoda že se jedná o Bournea a ne o jiný samostatný film. Naštěstí se příběh spojil a je postaráno. Jako největší fanoušek Jeremyho Rennera jsem si podívanou naprosto užil. Pomalejší rozjezd, ale ten nahradí propracovaná akce a dobrý nápad. Vidíme mysl Aarona Crosse, která se v nemálo věcech podobá mysli Jasona Bournea, jen ten rozdíl - Cross si všechno pamatuje. Fanda akčních filmů si najde své. A na konec? Extreme ways. Viděno v kině.

X-Men (2000)

Úžasný film z Marvelovského Universa představujíc Wolverina přesně takového jaký má být, to si samo vyžaduje pět hvězdiček. Mých pět hvězdiček je ale za vynikající scénář a režii, co si asi mohl člověk od X-menů přát? To dostal v tomto filmu. Okamžitě jsem si zvykl na herce kteří v tomto díle vystupovali, bez nich bych si remake X-menů asi tolik neužil.

Captain America: První Avenger (2011)

Obraz z druhé světové války s kuřetem co se snaží být vojákem v hlavní roli. Jde vidět duch, srdce a odvážnost Kapitána. Steve je ještě moc přiteplený, ale vidíme i jeho druhou a silnější stranu. Vizuál se nijak netrhnul, ale to ani nebylo potřeba. Jinak skvělá volba Huga Weavinga do role Red Skulla.

One Man Show (2008) (pořad)

Někteří lidé asi nepochopili, že to Kazma vytvořil z ničeho. Najedou má v dílech nejznámější české herce, zpěváky, rapery i politiky. Je na úrovni a přitom vtipný. Kazma prostě dokázal vybudovat pořad na který koukají sta tisíce lidí jen pomocí internetu.

Re-Play (2009) (pořad)

Byl to super pořad, dokud nezačali vysvětlovat jak se hrají karetní hry. V posledních dílech o nich slyším furt. Dále reklama na kanál na youtube a na stránku na facebooku přímo v pořadu, to dřív nebylo. Jinak skvělé a místy vtipné recenze.

Paranormal Activity 4 (2012)

Škoda že jsem se měl pokaždé leknout kočky a malého retarda s ponožkami v sandálech. Příběh dobrý, trošku odbočeno od předchozích dílů, ale ne úplně. Na konci filmu byla konečně atmosféra, aby se divák bál toho co přijde za chvíli. Ta atmosféra ale netrvala dlouho a završení filmu stačilo tvůrcům na dvě, tři minuty. Viděno v kině 2x

Děsnej doják (2006) odpad!

Co? Zase se něco snaží napodobit vtip Scary Movie? Ne děkuju, že já s tímto ztrácel čas, který už mi nikdo nevrátí. Jsou filmy u kterých se já zasměju, ale spousty lidí ne. Tohle je moc silné kafe i na mě.

Dead Island (2011)

Skvělé a nápadité. Beru to jako takový druhý trailer ke hře, kterou si kvůli tomuto krátkém filmu koupím na PS3. Opravdu silná ukázka.

96 hodin (2008)

Až tě najdu, zabiju tě. Věta Bryana Millse na kterou si vzpomenu když kdokoliv zmíní tento film. Ještě že obsadili Liama Neesona, nejlepší volba, která mohla padnout. V téhle době letí akční polo-důchodci a Liam mezi ně krásně zapadl. Pro Bryana není možný neúspěch, za každou cenu musí dceru zachránit. Skvělý akčňák.