Turbo (2013)

Hezký, místy vtipný animovaně barevný film, který mě v ukázkách zaujal, ale na konec to nebyla taková paráda, jak jsem čekal. Ale ztráta času to nebyla a malým se to bude líbit.

Kódované vysílání (2013)

Aj jaj John nám zase narazil. Tenhle film je zbitečný a bezvýznamný. Moc nedoporučuji, radši si počkejte až to budou dávat na nově a pusťte si něco jiného.

Osamělý jezdec (2013)

Disneyho klasika, nic světoborného, ale podívat se na to láká. Johnny Depp a Jeho gesta pořád dokážou pobavit avšak už je to pořád dokola. Film je málo atraktivní, prázdný a nekonečně dlouhý! Ke konci se rozpoutá alespoň trochu zábavné akční finále, takže spláchnout tuhle drahou záležitost nemůžeme.

Machři 2 (2013)

Tak nuda to určitě nebyla. Sice je to z hovna do hovna, ale já rád Sandlerovo hovno. Machři 2 jsou komedie, nad kterou zůstává rozum stát. Ulítlé věci pubertálního běsnění tehle bandy na mě zapůsobila a vklidečku jsem se podíval na další Sandlerovinu. Některé hlášky neměly chybu.

Duše mrtvých (2012)

Béčkova nuda, pokus o něco, co nestojí za nic. Dead Souls je jen ztráta času.

Veřejný dům hrůzy (2012)

Špinavá brutalita z balkánského prostředí vám nažene husí kůži a mladé dívence budete jen fandit. Deprimující atmosféra nasáklá krví, funguje na výbornou a za tu hnusotu a nehezký osud dívek musím dát 4 hvězdy, bo film mě držel od začátku až do konce. Pro mě celkem milé překvapení, pokud vám nevadí hnusota a utrpení, tak můžu jen doporučit.

Drsňačky (2013)

Film je předvídatelný a drží se všech pravidel svého žánru:Dvě policajtky, každá z úplně jiného těsta jsou nuceny spolupracovat a najít společnou řeč, zajmout padoucha atd.atd. Samozřejmě nikoho nepřekvapí, že se z nich na konci stanou pokrevní ségry. Uřvaná přepálenost Melissy McCarthy a chladnost sexy Sandry Bullock (která mimochodem vůbec nestárne) mě mile překvapila a musím říct, že jsem se bavil. Film má sice mnoho nedostatků, ale vtipné scény a hlášky mi to vynahradily a proto za mě 4 hvězdy a ti z vás co nejsou na stejné vlně se můžou tešit na 2ku. :))

Mládeži nepřístupno (2013)

Partička hodně známých herců si asi řeklo, že si trochu zablbne a tak si zahrálo ve filmu, který má hodně blízko k filmům typu Děsnej biják, Scary movie atd. Jedná se o povídkový film plný nechutných, divných vtipů se sexuálně-fekálním zaměřením a obávám se, že tento snímek bude buď zatracen a nebo naopak oblíben. Já patřím asi k té menší skupině, která tento film podpoří a zlepší mu hodnocení. Je třeba občas ze sebe udělat chuja ať je nějaká ta čurina. Já se bavil, ale jak říkam není to pro každého.

Evidence (2013)

Zajímavý béčkový horor, který ze startu nudí k smrti, pak se to sice rozjede, ale pořád to není na úrovni lepšího hororu. Konec byl sice překvapivý a trocha nápadu by se tu našlo, každopádně strachy zesraný jsem nebyl a tak dávám lepší 2 hvězdy.