Podfukáři (2013)

Chutná filmová jednohubka u které raději nepřemýšlejte. Tým iluzionistů alá Dannyho parťáci. Ne je to opravdu poctivá a inteligentní zábava. Sice nemožné a pohádkové, ale za to zábavné a uspokojivé.

Po zániku Země (2013)

Tak tady šlo jen o propagaci synáčka, který se z bodu A dostal do bodu B. Jsme rádi Wille že jsi nám ho ukázal, ale už to nedělej ju? Pošli dcerku a na točíme Černá labuť 2 ( tohle není myšleno rasisticky !!).

Star Trek: Do temnoty (2013)

Nejsem fanda Star Treku a předtím jsem žádný díl neviděl, takže neutrálně zděluji, že to bylo celkem dobrý no :)) Užil jsem si vesmírnou jízdu a jak natočej nový Stars Treks, tak na něj čučnu. A kdoví, třeba budu jednou taky fanoušek téhle sérky.

Tísňová linka (2013)

Tísňová linka je thrillerový standard ve kterém nechybí napětí, akce i nějaký ten zvrat. No prostě to co divák chce vidět. Je sice pravda, že film moc nepřekvapí a lepší a promyšlenější scénář by určitě neškodil, tak přesto všechno film tepe svižně a konec s hororovýmy prvky je příjemná vsuvka do mírně nadprůměrného Thrilleru u kterého se dá zkritizovat snad jen celkem velké množství nelogiky a také chování postav. Pro mě je to zlatý střed. Ani víc ani míň.

Američan (2010)

Jak se říká v jednoduchosti je krása. Skromný Američan se vám musí trefit do nálady, jinak se může stát, že se začnete nudit.

Gambit (2012)

Na bratry Coenovy celkem slabý výkon. Gambit se zoufale vleče až zjistíte, že to lepší nebude. Firthova ňoumovitost a sexuchtivost Diazové je jediné pozitivum, jinak se jedná o průměrný a zbytečný film s postavami bez jakéhokoliv vývoje a chabou přímočarou zápletkou.

Světová válka Z (2013)

Film frčí od začátku až do konce, takže se nestačíte nudit. Ale i tak zůstal obrovský potenciál lehce nevyužit. Piťák ač opět nezklamal začne chodit z lokace do lokace, s někým se seznámí a ten hned umře a tak je to pořád dokola. Apokalypsy se zombíkama jsou vždycky lákadlo a tady tomu není jinak.

V zajetí démonů (2013)

Duchařina i Wan jsou moje srdeční záležitost, takže u mě jasných 5 hvězd. V zajetí démonů je skutečně áčkový, poctivý horor, který se bude líbit každému, kdo aspoň trochu bere horory vážně. V rámci žánru jistě vrchol letošní tvorby. Tenhle film vám zajistí neklidné usínání.

Iron Man 3 (2013)

Až na Mandarina v podání Bena Kingsleyho, kde jsem měl po traileru velká očekávání si myslím, že Iron Man 3 splnil to co měl a Marvel může být na něj po právu hrdý.

Práskač (2013)

Rize taťkovskej film. Synáček má problémy? Neva taťka Johnson to napraví. Dwayne tady není tak suveréní, jak jsme na něj zvyklí ( ustrašený a starostlivý hranáč je tak u svého publika ještě větší sympaťák ), což filmu prospívá a dělá jej reálným.