Let’s Dance: Revolution (2012)

U tohohle žánru je to pořád dokola, dobří tanečnící, dobré choreo, laciný příběh a nuloví hercí. Hlavní postavy vždy trapáci :))

Šest výstřelů (2012)

Řezník Jean, co pije vodku po decákoch. Ale tak dobrá show :)))) Od filmu jsem neutekl, takže dobrý.

Slova (2012)

Pro mě průměrné drama s dobrým námětem a taktéž herci. Film plný otázek a emocí, který si u nás vydobil místo.

Dredd (2012)

Tvůrci se rozhodli pro syrový, zápletkou jednoduchý a nadmíru krvavý nářez, který, jak už hodně lidí napsalo se podobá Indonéské pecce The Raid. Masakr střídá masakr, ale i ten může časem znavit a přestat bavit ( dívat se pořád, jak se tam střílí asi není tak zábavné jako nám představil např.The Raid umění boje ). Dredda nám ztvárnil Kájoš Urban, volba to byla určitě dobrá, ale mezi námi, jelikož se Travis drží předlohy a tudíž obličej drsňáka Dredda neuvidíme, tak si troufám říct, že tuhle roli mohl zahrát skoro kdokoliv.Velkým kladem je pro mě démonická Lena Headey, která i z jizvama je pořád sexy. Nějakého toho překvapení u Dredda moc nečekejte, jedná se o jednoduchý scénář, proto se také přikláním spíše ke starší verzi se Stalonem, která mě více bavila.

Albatros (2011)

Tento typ filmu nevyhledávám ( nebylo zrovna na co koukat ), takže jsem nic nečekal a taky se mi nic nedostalo. Albatros je nekomediální drama s dobrými výkony herců, to se musí uznat, ale jakožto milovník hororů tento film u mě neuspěl, přesto si myslím, že si své fanoušky najde.

Coriolanus (2011) odpad!

co slovo to hovno. Modlil jsem se k bohu ať to už skončí. Nuda a zbitečnost. Nedoporučuju

Až vyjde měsíc (2012)

15.12.2012 jsem se díval na první půlku.....7.1.2013 jsem se dodíval na druhou půlku. Hvězdu dávám za obsazení, ale jinak nuda. Hold mi tenhle film nesednul.

96 hodin: Odplata (2012)

Taken 2 proběhne spořádaně, předvídatelně a se stejnou parádou jako v jedničce. Film se prakticky o nic nového nepokouší. Krásnou Paříž sice vystřídal krásný Istanbul, a na řadu přijde i zapojení dcery, ale jinak se jede v zajetých kolejích. Scénář děravý jak řešeto a pár hloupostí bych vypichol ( Maggie Grace háže kolem sebe granáty jak kdyby byla na cvičišti vojenské jednotky, no a to, že není schopna udělat řidičák a pak v taxíku jezdí jak zkušený řidič WRC rally je taky podivuhodné :))) ). Jedničku se překonat nepodařilo, chtělo to větší množství nápadů Megatrone pardon Megatone. PS: Finále pro mě bylo menším zklamáním.

Vražedná hra (2012)

No žádná sláva. Od režiséra, co natočí Rychle a zběsile nebo Stealth očekávám teda víc. Herci nejsou úplně hrozní ( Matthew Fox oslovil asi nejvíce ), ovšem ani jeden nezachrání celkem nudný a nezajímavý příběh, který zde už byl mockrát. Film nemá moc co nabídnout, žádná scéna, která by vás zvedla ze židle, nic neprožíváte. Celkem mě sralo, jak detektiv Cross rychle a snadno dokázal odhadnout zabijáka. To mu mohl rovnou zaťukat na dveře a ukončit tak film v půlce, možná by to ani nevadilo. Vražedná hra sice není úplná sračka, ale na jedno podívání bohatě stačí.

Atlas mraků (2012)

Hádej, který herec se ukrývá pod touto maskou? I takhle by se dal okomentovat tento film s více příběhy. Já se teda ze startu strácel a hledal nějakou souvislost a propojení všech příběhů a tak nějak jsem se protrápil až do konce, tím naznačuji, že tento film nemusí být pro každého. Film je originální a krásně natočený, záleží jen na vás, jestli si kněmu najdete cestu.