Zabiják Joe (2011)

No vida i takový idol žen jako je Matthew McConaughey dokáže být tak humusný a zkažený do morku kostí, tak trochu mi to připomělo roli ve filmu Masakr v Texasu, kde zahrál taky psychopata, tyhle role umí na jedničku. No ale kromě dobrého příběhu a Matthew McConaugheyho jsou zde k vidění skvělé herecké výkony a to doslova od všech i od Emila Hirsche. Jak říká Rytmus, vypichol bych jen ten konec.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Expendables: Postradatelní 2 je svižnější, zábavnější, najde se tu více známejch, no prostě všeho je tu více než v jedničce. Film, který je exhibicí vysloužilých starých mazáků, takový domov důchodců. Uvidíme, kdo ve trojce bude nováčkovský důchodce.

Sousedská hlídka (2012)

Očekávání velké = Zklamání velké Trošičku jsem se někdy pousmál,ale jinak Sousedská hlídka nefunguje. Film je nevýrazný a nezajímavý. Scénář tupý a vůbec nefunguje, kurňa, když tam mám takové herecké esa, tak to musí mít nějakou úroveň ne?

Méďa (2012)

Bitka Mark Wahlberg vs. půlmetrový mončičák je to nejlepší co film může nabídnout, jinak se jedná o naprosto klasický film, ve kterém se jeden třicátník musí rozhodnout, jestli konečně dospěje nebo se bude do konce života jen flákat, chlastat a hulit marihuanu se svým nejlepším kámošem méďou, který slovíčko fuck používá častěji než Marylin Manson mejkap.

Total Recall (2012)

Přišlo nějaké zklamání? Tak určitěěěěě. Tvůrci nového filmu šli jinou cestou, tenhle film se mohl jmenovat úplně jinak, třeba Mrdky útočí, toulavý pes, vesmírná kolekce potratů atd. Ve filmu není Mars ani mutanti a to je zásadní chyba, která má být součástí Total Recall. Starší Total Recall měl příběh a divák se bavil, zde je to o nudném hovně. Herečky krásné, ale na Sharon Stoneovou to nestačilo. Colin Farrell je určitě silný ale.................ano Švancnegr je silnější. Total Recall je řemeslně dobře odvedená akční sci-fi, puštěno v bluray a fakt krásný zážitek, ale přesto všechno začne časem nudit.

Unesená (2012)

Tak jako Jason Statham i Nicolas Cage má svůj filmový styl v podání akčních vykrádaček. Stolen bohužel patří k těm slabším co nám Cage nabízí. Jakoby to chtěli všichni rychle natočit, zebrat měsíční výplatu a hurá na dovolenou.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Šílená, ale ne úplně debilní předloha, prostě vypněte buňkové mozky a neberte to tak vážně, akce se dá pochválit ( až na akci, kde jsou koně, jak bezvládné mrdky ). Obsazení se taky vcelku dá, navíc Benjamin Walker s vousama vypadá jako Liam Neeson. Tento film bych tak černě zase neviděl.

Emergo (2011)

Ale joo dobré to bylo. K paranormal aktivity trošku chybělo něco k vidění, ale po zvukové stránce a nějakého toho praskání toho bylo dosti. Film nenudil, prakticky se tam pořád něco odehrávalo, takže u mě zlatý střed.

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012) odpad!

Tak tohle mě fakt nasralo. Po luxusní jedničce a ještě se držící dvojce to upadá až na úplné dno. Tento díl byl trapný, jednoduchý a laciný jak moje trenky.Fuuuuuuuuj

Zásnuby na dobu neurčitou (2012)

Kašlete na to, že je to samé klišé, to bude vždycky. Jason Segel je jedním z nejlepších herců co ve filmu zahrajou sympaťáka a pak, když se mu zhroutí život, tak umí zahrát největšího zoufalce ( v tomhle je fakt perfektní ). Já jsem se někdy fakt popadal smíchy za břicho, mě tento film opravdu sednul a hned jsem měl lepší náladu.