Nezestárneš (2019)

Hodně realistický western plný bahna. Film má svoje světlé chvilky ( hlavně ty akční ) hlavní hrdina a záporák povedení, bahno stříká všude kolem no prostě hodně špinavej film. Na druhou stranu málo lokací k nabídnutí a dějová linka je jen o tom, že hrobník má nejvíc práce a to je škoda, zabíjí to celý film.

Táta je doma 2 (2017)

Nadupanější casting ještě nic neznamená, což se potvrdilo u taťky 2, který byl určitě horší jako jednička, nemastný, neslaný, herci jako by neuměli hrát. Ferrell si držel svoji trapnou lajnu, zbytek osazenstva nuda. Závěr jen potvrdil, že se to prostě nepovedlo.

Aquaman (2018)

Popcorn, který se dal čekat. Slátanina která zabaví, ale po druhé si to nepustím. Tyhle komiksy je povinné si pustit i když se mi nikdy nevryjou pod kůži, tak to je. Většinou je hodnotím kladně a není tomu jinak ani zde.

Equalizer 2 (2018)

Takový náš Batman z taxíku, který během první hodiny vykoná pár postranních práciček a pak se bude věnovat hlavním příběhu, který je bohužel tak jednoduchý a průhledný jak moje trenky, navíc padouši nejsou dost vykreslení, dost ďábelští a poměrně snadno zneškodnitelní. Equalizer 2 sice nedostahuje kvalit prvního dílu, přesto se jedná o velmi kvalitní thriller s dobře zvladnutýmy akčnímy scénamy.

Halloween (2018)

Fandové originálu si přijdou určitě na své, protože Green vychází z původního filmu ( 1978 ) a to doslova, nový Halloween se nesnaží přijít s ničím novým, takže nás čeká klasická hororová podívaná z let minulých a já nevidím důvod, proč bych se na něco takového v roce 2019 nepodíval. Film nabízí klidnější start a pomalou gradaci, příběh zcela dokonale vypilován taky není, ovšem strach zažijeme, a to je to hlavní. O tom to je a já si to užil.

Temné osnovy (2018)

Gotický internát byl fajn, ale jestli jsem měl největší strach ze služky magmazel Thurman, tak to bohužel na horor nemůže stačit. Tenhle film mi vůbec nesedl, holky na prd, Uma taky, nebavilo mě to.

Slender Man (2018)

Veliké Bejdo se samými klišé, které ještě nefungujou, Dcerky Pizdy a Slender man mega pizda. CHtěl jsem to vidět a jsem moc rád, že to mám za sebou. Hvězdičku dávám za praskání větviček, to bylo cool.

Overlord (2018)

Super oddychovka se skvělým vizuálem. Začátek parádní válečný masakr,sotva někdo přežije, poté přijde seznamka s přeživšími no a pak jdou na scénu maskéři a film jde jiným směrem. NEVADÍ. Tady jsem čekal cokoliv. takže mi dějová linka, kterou vymyslel náctiletý fantasta vůbec nevadila. Já se dívám na filmy, které zabaví jakkoliv a tady jsem se bavil dosti a ti co napíšou že je to nuda a nebo totální blbost, co nedává smysl ať si pustí nějaké to drama a jdou do prdele. Vypněte mozek a bavte se, stojí to za to.

Zlý časy v El Royale (2018)

Kdo má rád Tarantina a Agátku Christie a nevadímu delší čekání na zápletku, tak se mu to musí líbit. Tempo je hodně pomalé, pak se to rozjede a tak je to pořád dokola. Pomalé a nečekané až to diváka posadí na zadek a čeká co se to tam zase semele. Opravdu, kdo má rád pořádné zápletky, tak tady si přijde na své. Pěkně natočený film s dobrými herci.

Venom (2018)

Zase je to jen o Hardym, ten kluk je hold dobrej a oblíbenej. Film měl díky němu ten správný šmrnc, efekty v pohodě a postava Venoma za mě určitě uspěla, už to chtělo nějakého toho záporáka co se nebojí kousnout. Venom je pohodovka, která zabaví a rychle uteče, takže já byl spokojen. PS:co se týče vedlejších postav, tak nejvíce mě zaujal Woody Harrelson. Kdo je trpělivý, určitě mi rozumí. Už se na něj těším, kluk jeden zlobivej.