Vdovy (2018)

Film na mě působí spíše jako dobré drama, proto dávám menší hodnocení i když se tam najdou slušné akce, přesto pro mě pořád (koukatelné) drama. Navíc dámy mě moc nebraly a Neeson je tu spíš jen taková zajímavá atrakce a lákadlo pro jeho fandy, ale moc si ho neužijete.

My (2019)

ze začátku jsem měl dobrý pocit, že to bude dobrá rodinná vyvraždovačka i film je dobře natočený. Bohužel dějově to šlo jinou cestou, a to pro mě znamenalo konec nadšení a čekání na to, jak to všechno dopadne. Propadák to není, ale zklamání u mě převládalo většinu dobu.

La Llorona: Prokletá žena (2019)

Bohužel mě La Llorona v ničem nepřekvapila ani nezaujala. Film je dobře natočený, všechno je docela fajn, ale paní není tak hrozivá a už je to nějak všechno stejné bez nápadu. Chybělo mi tu nějaké to překvápko a konec byl taky až moc snadný. Chtělo to větší snahu od režije. Nevím no, moc jsem nejásal.

Na férovku, pane učiteli (2017)

Ze začátku jsem si myslel, že mě čeká totální sprostá bezmozková komedie bez hlavy a paty...……...a vono jo ty voe a mě to chytlo a nepustilo. Day dotočil šéfové na zabití a na druhý den hrál zde, protože se tu choval naprosto stejně a dotoho drsnej ksicht Ice a spousta vět o šulíncích, no uteklo to rychle. Dobrá chujovinka

Creed II (2018)

Dobrý film, ale už mi to nic nedalo. On zbije ho a ten mu to vrátí. Rocky 4 je jen jeden a konec.

Léto 84 (2018)

Podle zdejších komentářů jsem čekal nějakou pecku, která se bohužel dostavila až v posledních 10 minutách, takže mírné zklamání se dostavilo, ale zajímavý film to je a ten konec je mimo všech pravidel tohoto dětského gorefilmu.

Úniková hra (2019)

Místy chytré, místy hloupé, ale svižné a napínavé bez krve zábavné pokoukáničko, které mile překvapilo a zabavilo. Mr.Saw by potřeboval více peněz aby to mohl takhle z režírovat.

Najednou jsme rodina (2018)

První půlka filmu je super, najivní pár se seznamuje s dětmi, které mají své vrtochy a jak se dalo čekat náhradní rodiče to nedávají. Jakmile jim začnou rozumět a dostanou se jim pod kůži, děti už nedělají lumpárny a film s komedie otáčí na sociální drama a to už jsem jen z povinosti dokoukal abych neurazil.

V pasti (2018)

Samotné zlo neuvidíte, ale na filmu to napětí neubere a atmosféra se dá místy krájet. Bird Box je podobný filmu Stalo se, zafouká, pohnou se větvičky a pak už jen čekáte, jak se kdo sejme.Takže pokud nejste blázni tak zavázat oči a hurá na výlet.