Ďábel nosí Pradu (2006)

Skvěle povrchní komedie (?) o lidech co by pro módu vraždili, s excelentní Meryl Streep (jak jinak taky). Jedna nula pro Emily Blunt vs. Anne Hathaway.

500 dní se Summer (2009)

Konečně zas jednou upřímný film ze života. Já to řikám pořád, všecho špatné je pro něco dobré a každý konec má začátek. I když to trochu zabolí.

Zkrat (2011)

Na bitky nové bojové hvězdičky Giny Carano se dá koukat první půlku filmu se zaujetím, avšak v druhé půlce filmu jsem toho už měla vážně dost, přetáčela jsem, až jsem vypnula úplně. Na takové herecké obsazení docela bída. A ty dlouhé rádobyakční pasáže (jízda autem v zasněženém lese, lezení přes střechy). Čim já si dnes jenom spravim chuť?!

Ghost Rider 2 (2011)

Šmarjááá, jaký režisérský pako tohle natočilo? Vypadá to jako špatný nízkorozpočtový film plný amatérů. Jediná hvězdička je za efekt hořícího kostipanáka, i když s tím by si možná jiný rejža taky víc vyhrál.

Nákaza (2011)

Copak už lidi v Hollywoodu neumí vymyslet nový scénář? Příběh zpracovaný již po několikáté, brrr.

5x2 (2004)

Dobrý nápad, sympatická hrdinka a Paolo Conte. Epizody odhalující momenty seznámení přes svatbu, porod, manželství až rozvod. Pro mě velice smutný příběh, který snad ani neměl začít. Jak podobné.

Přednosta (2003)

Milý snímek a to tak vše. Celou dobu se příběh táhne a ve chvíli, kdy vás hrdinové vtáhnou do svých srdcí a začnete je poznávat, ocitnete se na samotném konci.

Romy a Michele (1997)

Prosluněná komedie o dvou ujetých nerozlučných spolužačkách, které se chystají na školní sraz. Pro mě absolutně pohodová a příjemná podívaná, s nadsázkou a blonďatým humorem. Dámy pochopí spíš než páni.