Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Místy moc zdlouhavé, ale mladý Clint Eastwood a nezapomenutelný soundtrack to vytáhl na tři. Hodnotím z pohledu současného diváka - vidět film před 30 lety, neměl by konkurenci.

Holky z kalendáře (2003)

3 hvězdičky za výborné obsazení a důvtipný "nude" kalendář s marmeládou a kuchyňským náčiním. Jinak obsahově prázdné. John stačil umřít mnohem dřív než mi stačil být řádně představen. Tímto jsem si nestačila vytvořit dostatečnou citovou vazbu k celému příběhu, který se točil kolem nemoci. A ta masová mediální masáž, která vedla až k Jay Lenovi.. ani jsem nedokoukala. Ne ne, tento týden šahám vedle.

Zábavný park (2009)

Pro mě strašná nuda. Předvídala jsem až za roh a když už příběh konečně měl tendenci šponovat, přišel konec. Navíc, Lou Reeda neposlouchám a poslouchat asi nikdy nebudu, takže... Komentář bych si měla strčit za kloubouk, já vim.

Báječný hotel Marigold (2011)

Po dlouhé době kvalitní film nejen pro seniory, s výborným hereckým obsazením. Příběh plný pravd a optimismu, s ryze bollywoodským koncem.

Pan tělocvikář (2007)

Že se ještě točí takovýhle blbosti. No jo, točí, co se divim. Ale že v nich bude hrát Susan Sarandon, to je opravdu k nevíře.

Pokání (2007)

Příběh silný, ale chemie mezi Keirou a Jamesem slabá.

Co je šeptem... (2005)

Díky brilantnímu obsazení bych čekala větší hlínu nebo větší drama, ale takový podprůměr ani omylem. Navíc zápletka starého bonvivána, který uchvátí tři ženská pokolení mi jde nějak proti srsti.

10 položek a méně (2006)

Morgan Freeman je prostě Bůh! Velice milý a upřímný snímek ze života, plný pozitivní energie, štědrosti a moudra. Dodatek: musím změnit na 5 hvězdiček, neboť čím více o filmu přemýšlím (už to je přeci výhra), tím geniálnější mi přijde. Naprostá pohodovka.

Zbožňuju prachy! (2006)

Opravdu nevím, co má název filmu společného s tímto hořkým příběhem. Film není ani tak o penězích jako o vnímání života po čtyřítce. Postavám jsem úplně neporozuměla, jejich příběhy bych trochu dotáhla, ale to nic nemění na tom, že mě bavily. Vzhledem k pohádkovému konci, který mi tam jaksi nezapadl dávám nakonec za tři.