• Fantasy

Spirit (2008) odpad!

Zorro s červenou šlajfkou. Tohle Frank nemohl myslet vážně, hodně špatnej fór. P.S. V americkém filmu hraje temperamentní španělka Paz Vega francouzskou vrhačku nožů. Demence.

Copak je to za vojáka... (1987)

Banány, barety, bopo. Vždycky si vzpomenu, jak jsem šel na Zvonařku na bus do kasína s nosem nahoru a vyplou hrudí, okolo postávající bigoši a mrakomrdi zírali na ten můj rudej baret a dvě pecky, a cosi si šeptali o zabijákovi. Jen kdyby věděli :-) Film je srandovní připomínkou oněch nedávných časů.

Kat: Válečná zóna (2008)

"Takže jaký je plán?...Jdu je dovnitř sejmout." Exekutor Frank Castle má sice mé sympatie, ale to je tak asi všechno. Stevensonova vizáž ulíznutého vysloužilého pornoherce a torza těl mě zrovna netankovali.

Karamazovi (2008)

Bude to proti proudu, ale dle mého názoru ani uctihodná ukázka hereckého umění nerozpálí jinak extrémně chladný film. Zelenka umrzl na dvou hvězdách. Hold jiná krevní skupina.

Strážce plamene v obrazech (2006)

Měl jsem tu čest a přijal jsem pozvání do malého imaginárního divadélka H&H. Účinkovali mistři Hapka, Horáček (jako divák), Nohavica a Tobias, všichni v loutkovém provedení. A nesmím zapomenout na kameramana s pletenou čepicí a rolákem promítajícího devět videoklipů. Mezi mé top patří tesknivé a zbloudilé "Nemůžeš usnout III", zodpovězené "Kdo by se díval na zpátek" paní Hegerové, nalezená na ulici Ztracená "Na hotelu v Olomouci", osudová "Neodolatelná" (Jarek jako jediný měl možnost si vybrat písničku, kterou nazpívá a jeho volba byla prý hned jasná) a za vrchol pak považuju úvodní geniální klip a osobní rozbušku "První noc v novém bytě".

Rychlí a zběsilí (2009)

V oficiálním textu distributora se píše "Tahle jízda rozhodně není pro čajíčky.". To zase nějakej trouba plácal, aby zvedl návštěvnost kin. Být mi 6 let, tak asi Linovu čajíčkovou zábavu hodnotím jinak, zas tak rychlé a zběsilé to nebylo. Příště bych prosil víc hot girls, víc nadupanejch kár a víc konfliktů (rozuměj, dřív než hlavní hrdina nakope padouchům pr..., musí dostat pořádnou nakládačku). Jinak drsňáci působili dostatečně drsně a gangsta music se pěkně poslouchala. Jo a zaplať pánbů za v kině přítomné stimuly.

Pohádky na dobrou noc (2008)

Bylo, nebylo, za devatero horami a devatero řekami, v zemi nezemi, v krajině potrhlých mimoňů a potřeštěných zdivočelých víl se zpoza vlnících se lesů, v nejasné dáli, zničeho nic vynořil....No ale to je zase jiná pohádka. Ta Sandlerova je lehoučkou svižnou oddychovkou, zábavnou jednohubkou. Stačí vypnout mozek, neřešit, nepitvat, nerozebírat. Ideální na dobrou noc. P.S. Mmmm, Keri má šarm a silné osobní kouzlo.

Děti noci (2008)

Mádl je zjev, ale sympoš, Issová předvedla svůj dobrej standard. A film? Bavme se o něčem jiném, třeba o tom úžasným počasí venku. P.S. Dostal mě záběr na noťas Applu přelepenej logem hrušky. Skvělej ajťáckej fór.

Marley a já (2008)

Ano, taky jsem psejčkař a majitel malého bílého medvěda. Až na nechutnej poster s mašlí a přepísklej závěr, docela povedené nakouknutí do obyčejného života střední třídy a rošťáren psího nezbedy. A čtyřicetiletá Aniston vypadá stále fantasticky.

The Butterfly Effect 3: Revelations (2009) odpad!

Revelation je výsměch elegantnímu mávnutí motýlích křídel. Výkon "herců" byl obskurní, nikdo z nich film absolutně netáhl. Ušmudlanej scénář a ubohé znásilnění prvního dílu. Zase nějakej idiot usoudil, že je třeba ještě tu dojnou krávu podojit a prasácky ji vyždímat. Zastřelit málo. P.S. Já se jednou shoduju s Bebáčkem, není možný.