Neuvěřitelný Hulk (2008)

Začátek filmu, mě trochu zklamal. Nenavazoval v lecčems na předchůdce, kterého jsem dokoukal pár minut před zapnutím pokračování. Změna herců se více méně povedla. V zásadě jsem proti takovým to drastickým zářezům, ale Norton byl výbornej, tam chyba rozhodně nebyla. Jen bych radeji zachoval Jennifer Connelly v roli Betty. Jak ale ubýhal film, tak mi prvotní znechucení nahrazovala zábava lepší než tomu bylo u prvního dílu. A Stark v poslední scéně neměl chybu. Lepší 3* ...

Yes Man (2008)

Chvilku jsme abstinovali od těchto střeštěných carreyovských komedií a já už byl nedočkavej na ty jeho úžasný grimasy a že nám jich zase předvedl. Občas jsem se tady dočetl, že je na to, pro mě král komiků, už starý, ale ani náhodou. Spolu s Zooey vám určitě nejednou za film roztáhnou pusy a o to tu hlavně jde ne? Slabší 4* ;-)..

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Áááááá.. lidi.. když čtu ty komenty, tak si připadám trochu jak barbar. Ale však to byla hrozná slátanina ne? Vůbec ničím mě to nezaujalo a po dlouhý době jsem se u filmu fakt těšil na jeho konec. Po přečtených recenzích a zdejších hodnoceních jsem se na to docela těšil, ale.. Já na tom filmu opravdu horko těžko hledám nějakej klad. Někde jsem tu zahlídl, že je to něco na stylu Bestiáře a musím s tím jen souhlasit. Ne. Prostě mě nikdo neukecá.

Sex ve městě (2008)

Vzhledem k fatku, že jsem neviděl ani jeden díl seriálu, tak mě to opravdu nenadchlo. Režisér se sice snažil na začátku zatáhnou do děje i tímto faktem impotentní díváky, ale to se mu moc nepodařilo. Ono je to také věc těžká. A vzhledem k tomu, že pro mě hrdinky byly neznámé a žádný vztah jsem k nim neměl, tak to pro mě byl jen průměrnej romantickej film..

Nejkrásnější hádanka (2008)

Natáčeno na zámku ve Žlebech, kam to mám co bych kamenem dohodil a to bylo moje lákadlo. Dneska už pohádkám moc neholduju, ale přesto 3*.

Clona (2008)

Tyhle horory jsou dneska už dost ohraný. Přesto svůj nádech to mělo a účel splnilo. Nad očekávání to bylo napínavé a hororové ;-)..

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

Ohrané vztahy v rodině. Zvláštní příběh. A děti likvidující nebezpečný příšery. Knížku jsem nečetl, tak těžko posuzovat, jestli snímek dělá čest, nebo naopak. Plus tomu ale určitě dávaj celkem hezky zpracované potvůrky.

Stalo se (2008)

Začíná to rovnou zostra ;-). Žádná předehra. Rovnou krev a lítající lidi, kteří ve vás vzbudí hrozivý pocity a ty se vnitru těla drží až do konce filmu. On je totiž protkát inspirující ukázkou sebevražd různých druhů ;-). Celej snímek jsem seděl napjatej, co se ještě stane a co nás čeká. Děsivá stará dáma ke konci filmu dokázala napětí ještě nečekaně vyhrotit a pak? Pak z ničeho nic konec. Ano.. Opravdu tam není ta Shyamalanovská poenta na kterou se všichní těší. V podstatě se toho moc nevysvětlilo, ale přesto je film povedený. Hudba mi přišla podobná ze Znamení. Každopádné pomáhá filmu v napínavých okamžicích. Film si zasluhuje Alespoň 70%. Za mě tedy určitě..

Horton (2008)

Ale jo.. ať se děcka bavjej ;-)..

Hancock (2008)

Na tenhle film jsem se tešil už od jeho počátků. Můj oblíbenej herec v hlavní roli a skvělej námět. Prostě paráda. Jakmile se dostal na plátna kin, tak jsem netrpělivě čekal zde na první komentáře a hodnocení a byl jsem docela zklamán. Ve směs se tady ta komunita shodla na tom, že druhá půlka filmu za moc nestojí. Já vám nevim. Možná díky těmhle komentářům jsem byl mile překvapen. Film se mi líbil celej. Každá jeho strana měla něco jiného do sebe a nějakým způsobem to fungovalo. Prostě bych nebyl zklamán z první či druhé půlky. Koukejte na to jako na celek a bude se vám to líbit ;-).. PS: Nekoukejte na verzi s českým dabingem. V prvních minutách se mi chtělo zvracet...