Probudím se včera (2012)

Já nevím, hodnocení tady je docela nízké, ale já jsem prostě nadšená. Jasně existují lepší filmy, ale v poslední době se Čechům moc v natáčení filmů nedaří, ale tohle se jim povedlo. Jednoduchý film s nijak hlubokou zápletkou, ale já jsem se po dlouhé době od srdce zasmála. Prostě hlášky mi sedly, přesně můj smysl pro humor a výborně jsem si u toho odpočinula. A dokonce ani ten Mádl mě v tomhle filmu moc neštval. Naopak mě chvílema i docela dost bavil. Není to vyrchol filmové tvorby, ale myslím si,že nějakých 90% si to zaslouží.

Anděl Páně (2005)

Pro mě jedna z nejoblíbenějších pohádek. Pěkná zápletka a výborné vtípky. Ivan Trojan je brilantní. Prostě krásná pohádka, která doufám se stane klasikou. Nejvíce se mi líbí scény točené v nebi, ty se povedly. Konečně se české kinematografii něco vydařilo.

V peřině (2011)

Příběh skoro o ničem, Mádl tam hraje uhlazeného blbce. Prostě nevím, proč se k tomu tolik známých lidí nechalo uvrtat. Pro mě nuda. Dvě hvězdičky jsem dala za to,že se mi tam líbili asi dvě písničky. A ty dvě malé děti, které mi přisly roztomilé. To je asi tak všechno. Myslím,že to není pohádka,kterou bych si musela znovu pustit.... Škoda.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Výborný seriál, ale spíše jen pro dámy. Pánům tenhle seriál maximálně ukáže to jak my ženské dokážeme myslet a jak vypadá večerní babinec, když se sejde tlupa holek. Bohužel pánové, takhle podrobně se my ženské opravdu dokážeme bavit. A užíváme si to. :-) Seriál o ženách pro ženy. Nádherné oblečení. Život,kdy člověk nemusí řešit peníze. Má výbornou kárieru a okouzlujícího muže. To vše si my ženské přejeme, tak proč se na to alespoň nekoukat v televizi,když realita je úpně jiná?

Vrtěti ženou (2011)

Asi je to tu psané už víckrát, ale líbilo se mi jak byl tenhle příběh pojat. Mám ráda historii, romantiku, komedii - a to vše se nalezne v tomto snímku. V kině jsem se bavila od začátku do konce. Asi tam nemám, co vytknout. Prostě oddechovka na dlouhý večer, která určitě zvedne náladu. I když nedokážu posoudit,jestli by se s takovým nadšením na tenhle snímek koukali i muži:-)

Velké vítězství (1992)

Tenhle film jsem milovala jako náctiletá. Teď jsem se k němu dostala po mnoha letech a myslela jsem si,že mě už tak bavit nebude. Opak byl pravdou. Napínavý snímek, kde Madonna dokazuje,že kromě zpívání a tancování umí i hrát ( i když to,že ovládá tanec dokázala i v tomhle filmu:-) ) A dost mě překvapilo, že hrdinky jako babičky, si byly dost podobné s mladšími já. No hlavně můj miláček Tom Hanks, je tu prostě výborný. Neuvěřitelně jsem se u toho nasmála a přiznávám, že i ke konci ukápla slza....:-)

Faunův labyrint (2006)

Film, u kterého jsem seděla s otevřenou pusou. Povedlo se natočit film s pohádkovým námět, ale přesto má k pohádce tak moc daleko.....Můžu říct,že mě překvapil i konec, ten typický happy end se prostě nekonal a tím si mě tenhle příběh opravdu získal. A že byl nominovaný na Oscary se vůbec nedivím.

Hanebný pancharti (2009)

No dlouho jsem se tomuhle filmu bránila, jen z toho důvodu,že mi ho každý cpal. Teď si říkám,že jsem dělala chybu a jak jsem mohla bez tohohle filmu žít. Quentin Tarantino se zase předvedl,že je machr ve svém oboru. Jeho styl filmů se zarývá pod kůži. Celou dobu jsem čekala jak to dopadne. U Tarantina si nikdy koncem nejsem jistá, pokaždý mě překvapí a povedlo se mu to i v Hanebných Panchartech. Prostě úžasné... Zaměření na detaily je to co mi způsobuje mrazení. A je pravda,že při některých scénách se mi chtělo i zvracet. Jen kdyby ta válka šla skončit takhle snadno:) Ale přiznávám, že kdybych měla možnost stát na tom balkoně, asi bych si to střílení do těch nácků pořádně užila. :-) Bála jsem se,že herec Brad Pitt v takovémhle snímku bude vypadat spíše vtipně, ale nakonec jsem byla až překvapená jak se mi sem hodil. U mě tenhle film má 100%, klidně bych si ho teď pustila znovu:-)

Méďa (2012)

Nápad dobrý, Měďu bych chtěla, byl sladkej, jen do té chvíle než promluvil:D Ale jo dalo se na to dívat, člověk se u toho dost nasmál. Myslím, že už se nikdy nebudu bát bouřek, protože díky tomuhle filmu, vím jak na ně:D A třeba jsem získala i inspiraci v tom jak si najít práci, uvidíme:D Mila Kunis je prostě krásná baba a dá se na ní koukat v jakékoliv roli. A jako trpělivá partnerka v bláznivém snímku je výborná.

Bez kalhot (2012)

Je to film o ničem s jasným koncem. Nemusí se u toho přemýšlet. Stačí se dívat. A myslím, že takovýhle pohled se, obzvláště ženám, opravdu hodně líbí.:-) Tak proč si taky jednou neužít film s polonahými krásnými chlapy? Pro chlapy je v každém druhém filmu nějaká sexy baba, konečně film, u kterého můžou vzdychat i ženské:-)