Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Ano bavilo mě to, nasmála jsem se u toho. Dicaprio se mi v hlavní roli líbil. Pointa celého filmu je dost trefná. Ale proč zrovna Spielberg, který má na mnohem více?

Seznamte se, Joe Black (1998)

Neuvěřitelný Hopkins, nádherná Forlni a sexy Pitt jako smrt. Smrt si nevybírá a nejhorší je když si vás vybrala jako průvodce lidským životem. Atmosféra,která strhne po celou dobu filmu. Sice romantický konec,ale přesto člověk nečeká,že to takhle dobře dopadne.

Nevěsta na útěku (1999)

Pokus o něco podobného jako je Pretty woman. Bohužel tohle už se nepovedlo. Klasika na tenhle způsob s Julii Roberts a Richardem Gerem je jen jedna a tohle je spíše směšná zkouška toho jak vydělat nějaké peníze. Tři hvězdičky dávám pouze za to, že tam v hlavních rolích hrají oni dva a těch si jako herců vážím.

Pretty Woman (1990)

Klasická romantická komedie. Pro někoho možná sračka, pro mě film, který uvidím určitě ještě mockrát.

Ctihodný občan (2009)

Sice trošku přehnané a nereálné,ale mě se to líbilo. Butler předvedl dobrý herecký výkon a to tomuhle herci ani moc nevěřím,tak tady mi výborně seděl. A hlavnímu hrdinovi se nedivím, že se rozhodl takhle extrémně pomstít, ty vrazi si to zasloužili.... Není to nějaký excelentní výtvor kinematografie,ale jsem ráda,že jsem ten film viděla.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Atkinson, by jsi měl svoje ksichty nechat patentovat. Jak někdo tak inteligentní dokáže tohe vytvořit nikdy nepochopím.:-D Aniž by promluvil,dokáže bavit x generací po sobě a nikdy nás bavit nepřetane, alespoň doufám. :-)

M*A*S*H (1972) (seriál)

Nevím jesti jsem vždycky viděla všechny díly ze všech sérií,ale zaslouží si určitě nějaký obdiv. Není díl, u kterého bych se ani jednou nezasmála, i přestože těch dílů je opravdu hodně. Prostředí je výjimečné, humor kvalitní a baví celý svět....

Rain Man (1988)

Jak to Dustin Hoffman dokázal? Vždyť on je přece zdravý člověk a dokázat tohle zahrát:O Do teď to nechápu. Škoda, že Tom Cruise v tomhle případě vypadal jak kdyby byl do počtu. Dustin Hoffman ho svým hraním úplně zastínil. A jak komentovat více? Ani nevím. Pokud někdo neviděl ať se učitě podívá a pochopí, proč nemám slov.

Pelíšky (1999)

Výborný film, pozor je český, což je ještě lepší. Hřebejk umí točit a spousta českých herců ukázala,že umí hrát. Všichni Pelíšky známe a všechny hlášky z filmu používáme. Sarkastický humor z běžných situací v životě, který je podtržený vyhrocenou situací, ve které se český stát v té době nacházel. Ano je to komedie, popadáme se u toho smíchy. Ale není to pouze komedie, tenhle film dokáže i rozplakat. A tím si získal ještě větší sympatie.

Forrest Gump (1994)

Co k tomuhle filmu napsat, abych se neopakovala? To půjde těžko,když to všichni tak vychvalují a já se do tohohle davu přidám. Tom Hanks dokazuje, že umí hrát. Zemeckis zase ukazuje,že umí režírovat dobrý film. A pod tím vším je úžasná hudba. Chápu,že to každého nemůže okouzlit. Viděla jsem tu i hodnocení jako odpad, který trošku nechápu, ale dobře. Jsem ráda,že nás,kterým tenhle film učaroval, je více než dost. Utíkej Forreste, utíkej a přeju ti ještě spoustu spokojených diváků :-))