Taková normální rodinka (2008)

Taková normální rodinka nebo spíš taková normální uvalená rodinka? Humor nebyl místy tak vtipný,jak by měl být,ale kdybych to měla shrnout do celku,bavila jsem se. Znám rozhodně lepší komedie,ale také horší.

Účastníci zájezdu (2006)

Průměrná česká komedie,jenž mě neuchvátila po prvním shlédnutí,ale podruhé jsem se docela bavila. Film se dá snadno okoukat,děj je sice místy prázdný,ale za herecké obsazení je dobré. Takže asi tři hěvzdičky.

Banditi (2001)

Příjemná krimi komedie,od které jsem moc nečekala a možná díky tomu mě překvapila.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

To se předchozím dílům smrtonosné pasti vůbec nepodobá. Některé akční scény jsou přehnané a nereálné,celá čtyřka mi přijde tak trošku na hlavu. Jediné co je dobré jsou výkony některý herců a samotného Bruce Willise,pak pár vtipných dialogů,ale to je asi tak všechno.

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Kevin Costner v titulní roli není špatný,ale než on mě spíš zaujal brilantní herecký výkon Alana Rickmana. Dále pak Morgen Freeman hraje také velmi dobře,Mary Elizabeth Mastrantonio už zas tak ne. I když jde asi podle mě o nejlepší filmové zpracování i Robinu Hoodovi,něco mi tu chybí. Možná že kromě zmiňovaných herců mi přijdou herecké výkony divné,děj je místy prázdný a nudný,alespoň podle mě.

Bezcenný syn (2007)

Po dalším shlédnutí musím změnit trochu hodnocení a to tak,že dám o hvězdičku víc. Je to tak trochu zvláštní film,u kterého jsem nevěděla,zda se mi má líbit nebo ne. Obsahuje několik vtipných scén a děj se nestává moc často nudným. Alan Rickman předvádí svůj klasický herecký výkon,jeho role mě hodně pobavila a myslím si,že on filmu hodně přidal.

Rasputin (1996) (TV film)

Na film jsem se podívala,kvůli samotnému poutavému příběhu Rasputina a taky kvůli Alanovi Rickmanovi,který v téhle roli exceluje a předvádí obdivuhodný herecký výkon. Bohužel to je asi jen jedno velké plus tohoto filmu,i když nedá se říct,že by mě film nudil. Much měl ale hodně..několik historických chyb,navíc byl natočen takovým zvláštním způsobem,co mi nevyhovuje.S časovým odstupem však film vnímám pozitivněji,takže 3 hvězdy.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Film mě bavil. Je zajímavý,má spád. Zajímavé je,že napoprvé se mi vůbec nelíbil,myslím,že jsem ho ani nedokoukala,ale podruhé mě to chytlo. Až na pár slabých momentů je to napínavé a zajímavé.

Forrest Gump (1994)

Tohle je opravdu kvalitní snímek se skvěle hrajícím Tomem Hanksem. Film mě baví a jsem schopná ho shlédnout několikrát. Tak trochu drama,u kterého jsem si u pobrečela,chvílemi komedie,u které jsem chytala záchvaty smíchu.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Upíří deníky jsou opravdu kvalitní seriál,s poměrně dobrým hereckým obsazením. Děj má návaznost,dává smysl a je to celkově napínavé a zajímavé. Jeden z mých oblínených seriálů.