Tajemství prstenu (2007)

Hodně sentimentální,místy zvláštní film,který jsem však měla nutkání vidět až do konce. Zajímavý příběh,ale znova bych si to nepustila.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nikdy jsem tento seriál neměla příliš v oblibě,přijde mi že děj nemá návaznost. Ano,docela se u něj hodně nasměju,i když jde už o docela ohraný vtip,který přestává býti vtipem. Líbí se mi český dabing,už zmiňovaný humor a snad obdivuji,jak dlouho tento seriál vydržel.

Winx Club (2004) (seriál)

Jedna hvězdička a to jen za poměrně pěknou grafiku,ale nejd eo žádný zázrak. Myslím,že tohle se může líbit možná tak maĺým holkám a to ještě ne všem.

Lekce řízení (2006)

Příjemný anglický film,u kterého jsem se docela bavila. Ruper Grint hrál dobře,bylo zajímavé vidět ho také v něčem jiném než v Potterovi,myslím si,že v sobě nějaký herecký potenciál má a měl by ho dál rozvíjet. Možná sem tam se vloudila nějaká ta slabší scéna,která filmu celkově ubírá,ale myslím,že tři hvězdy tento film vystihují. Alespoň z mého pohledu.

Co ta holka chce (2003)

Je to slušný průměr. Film mě bavil, v pohodě jsem ho shlédla a možná bych byla schopná ho vidět i znova,i když některé scény mi přišli prostě přitažené za vlasy.

Zachránci moře (2000)

Není to špatná pohádka a protože jsem ji shlédla ´´nedávno´´ moc jsem ji přirozeně nehltala,ale kdybych ji viděla o deset let dřív asi by se mi líbila,i kdy můžu s jistotou napsat,že nejde o žádnou filmovou parádu. Dám dvě hvězdy,nemá daleko ke třem,přece jenom námět příběhu je působiví,navíc zpívající Alan je jen další plus filmu- aspoň jsem se pobavila :D. Graficky se mi ale pohádka nelíbila,takže asi tak.

Hon na čarodějnice (2011)

Téma filmu určitě zaujme,ale film už zas tak moc nezapůsobí. Neodnesla jsem si z filmu nějaký moc velký zážitek,ale rozhodně mě to nenudilo. Místy byl děj opravdu naplněný a zajímavý. Nicolas Gage předvedl dobrý herecký výkon,Ron Perlman taktéž.

O život (2007) odpad!

Ani pár vtipných scén tuhle ptákovinu nemůže zachránit. Nebavilo mě to,přišlo mi to celé trapné a divné. Nečekala jsem,že to bude dobré,ale myslela jsem si,že to bude aspoň koukatelné.

Nejkrásnější hádanka (2008)

Tahle pohádka mě moc nezaujala. Herecké výkony,i přes to,že nejsem žádný expert mi přijdou docela slabé,vtipům se až na pár vyjímek nezasměju,takže asi tak. Jednu hvězdu za kostýmy,druhou za námět,snad i za pár scén,co mě bavily.