Transformers (2007)

Jedno z mála scifi,co mě baví. Poprvé,když jsem transformers viděla,jsem si říkala,co je to kravinu,ale když jsme to viděla znovu,film si mě docela získal vtipnými scénami,které střídají i scény dojemné. Není to můj filmový styl,ale dá se na to koukat.

Příšerná tchyně (2005)

Film mě hodně bavil. Jane Fonda předvedla dobrý herecký výkon,objevila se ve většině nejvtipnějších scénách filmu. Takovou tchýni v jejím podání by snad nechtěl nikdo. Od začátku je sice jasné,jak to skončí ,ale pobavilo mě to.

Eragon (2006)

Fantasy mám ráda. Knížka eragon se dala číst,tak proč jsem tak nespokojená s filmem? To nevím. Safura snad jediná odpovídala popisu,film má dobré efekty,ale to je asi všechno. Jeremy Irons se sice snaží,ale přesto se eragon podle mě nepovedl. Mohli to zfilmovat mnohem lépe.

Krvavá laguna (2007)

Film je to zajímavý,ale působil na mě hodně depresivně. Navíc nechápu,když je to podle skutečné události,proč mi přišlo,že veškeré scény jsou až moc přehnané a nereálné? Docela mě to bavilo,ale konec filmu mi zkazil náladu na celý večer. Takže asi tři hěvzdičky...slabší tři hěvzdičky.

Mexičan (2001)

Průměrná,přesto příjemná krimi komedie s hvězdným obsazením.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Druhý díl..stejně vtipný a zajímavý jako první. Na štedrý den jde určitě o prvotřídní podívanou.

Sám doma (1990)

U téhle komedie jsem se bavila jako malá,jsem schopná se u ní bavit i teď.

Detektivové z Hollywoodu (2003)

Od filmu jsem čekala mnohem,opravdu mnohem více.Scény co mají být vtipné jsou trapné,herecký výkon Josha Hartnetta..mi přišel..takový divný.Nerada kritizuji herecké výkony,ale tohle nebylo jeho maximum. Harrison Ford to zachraňuje a pár podařených scén.

Můj soused zabiják (2000)

Nevím celkově mě to nějak moc nezaujalo,film obsahuje trapné momenty,které naštěstí střídají vtipné.

Planeta opic (2001)

Moc mě to nenadchlo. Poprvé jsem film viděla,když jsem byla malá,to mě film překvapivě docela bavil,ale když jsem ho po dlouhé době viděla znovu...nevím,celé je to takové divné,zmatené.