Troopers (2011) (seriál)

První díly jsou skvělé, ale potom to jde s kvalitou strašně dolů.

Vražedná hra (2012)

2.5*, kameraman asi trpěl Parkinsonem, jinak průměr. PS.: Matthew Fox se hodí do role magora víc než kamkoliv jinam.

Griffinovi (1999) (seriál)

Family Guy narozdíl od Simpsonů a Futuramy není sterilní a do všeho jde naplno. Podle mě jde o nejvtipnější animovaný seriál.

Caprica (2009) (seriál)

Asi po pěti dílech jsem to přestal sledovat, protože je to prostě kurevská nuda a nic se tam neděje.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

"Outtakes, gags and loopers." První polovinu jsem si nemohl zvyknout na ten divný ksicht, vypadal jako Hugo Weaving po mrtvici. Napůl plešatý, napůl černovlasý Willis z "flashbacku" z budoucnosti mě asi bude strašit ve snech. Taky mi moc nesedělo to absolutně dojebané cestování v čase, míchající principy jediné kontinuity a multiverza. A navíc starý Joe je pěknej zmrd, mladý Joe hajzl a Sara zase zamračená kráva. Od hrudníku Piper Perabo jsem si taky moc nesliboval, ale i tak to bylo zklamání. A ty logické díry, to bylo to nejhorší. V garáži můžu mít stroj času, ale zbavit se těla je strašný problém? V garáži mám stroj času, jediné využití - zbavování se těl? Každý druhý ví o looperech a stejně to v budoucnosti ani v přítomnosti nikoho nesere? Poslat vysloužilého loopera svému mladému já? Geniální, co se asi může stát? Atd... Nakonec ani nevím, za co ty 2* dávám.

Pavouci z vesmíru (2010)

Tohle je vrchol neoriginality a ty postavy zase byly vrchol demence. Jediný kdo nezklamal je David Zayas a Donald Faison, jinak je to prostě celé úplně debilní.

Šňup (2002)

Asi bych musel být jinak zfetovaný, aby mě tohle bavilo.

Expresní zásilka (2012)

Nesnáším cyklobuzny a nesnáším debily na silnicích. Nad to se povznesu, jelikož je to jen film. Svižné tempo, dokonalý střih a kamera, zajímavé obsazení, ale! klišoidní zápletka a vlažné finále. 3.5*