• Krátkometrážní

Misfits CZ (2013) (amatérský film) odpad!

To jsem tuhle na jůťůbku hledal dokument "lidé postiženi demencí a jejich sociální zařazení" a vyskočilo tam na mě toto. Jak již zde bylo trefně poznamenáno, každý amatérský počin by měl mít nějakou úroveň, což se evidentně úplně nepovedlo, neboť při sledování této zhůvěřilosti se i moje chlupy na varlatech styděly tak, že se sbalily a dobrovolně emigrovaly do prdele. Nejlepší herecký výkon ve videu předvedl každopádně chodník, po kterém ty tři píče šly, i když to taky nebylo úplně nejlepší, ty geometricky nepřesně poskládané dlaždice mě neskutečně iritovaly! Mimoto by mě zajímalo, se kterým zdejším editorem Tomáš píchá, protože si nedokážu racionálně vysvětlit, kde se tady tato fekálie vzala. Večír, až se nadopuju vydatným pečeným bůčkem, trojitým Happy Mealem a zapiju to litrem kakaa, poprosím ségru, aby mě natočila při vyčerpávajícím sraní a běda, milá databáze, jak tu záhy nebudu mít, hned vedle pana Dokoupila, svůj profil tvůrce nevídané sračky.

Bitch Slap (2009)

Doposud si plně neuvědomuji, co že se to vlastně stalo, ale bylo to lepší než bandaska lysohlávek zapitá flašou absintu!

Zmizení (2013)

Občas mám nepochopitelné chutě něčemu nasolit odpad jen kvůli debilnímu názvu, kvůli přihlouplému plakátu, nebo proto, že tam účinkuje Paul Dano, neboť ten pedofil, co si hraje na herce, nahání hrůzu mně i mému penisu. Jenže, jak vždycky pravily naše moudré babičky: "žer ty zmetku, nebo ti to narvu do prdele!", tak jsem se i já zbavil předsudků. Na snímek jsem tedy jako uvědomělý divák bezdůvodně nepíčoval a rozhodl se jej shlédnout, abych na něj záhy mohl píčovat s důvodem. Uvařil jsem si čajík, v pohodlí své betle se natěšeně zabalil do peřinky a chtě nechtě musím uznat, že ze začátku to získalo moji pozornost a já si spokojeně pomlaskával a tetelil se blahem, dlaní si nenápadně zajížděje pod svoji teflonovou roušku, jenže pak jsem to přepnul z redtube na samotný film a moje genitálie se smrskly stejně rychle, jako když mě při sexu s ovcí načape koza. Zdlouhavé, bez gradace, s nudnou pointou. K tomu všemu jsem to já debil omylem stáhl, tedy pardon, zakoupil limitovanou blu-ray edici s bonusy a figurkami protagonistů, v českém dabingu!!! Jsem přesvědčen, že film namluvili análně zneužívaní autisté v Klokánku, když si krátili čas mezi dávkami chloroformu. Samozřejmě je mi jasné, že nemohu strhávat hvězdy za dabing, neboť to bylo čistě moje selhání, proto strhávám hvězdy za ekonomickou krizi v Barmě.

Bastardi 3 (2012) odpad!

Pomineme-li vysoce sračkoidní scénář, který evidentně psaly retardované děti během svačinové přestávky a kterým bych nevytřel prdel ani Hitlerovi, pomineme-li fakt, že i Ferova jedenáctiletá sestra předvádí během orgasmu kvalitnější herecké výkony než tato banda stupidních ignorantů a pomineme-li monstrózní nenasytný břich páně Magnuska, který zabírá půl obýváku, zbyde nám bezprecedentní zkurvená velesračka, pro kterou je i odpad! svatým požehnáním.

Bastardi 2 (2011) odpad!

Rád bych tímto komentářem slušně pokáral (vypíčoval) ambiciózního režiséra Tomáše (retardovaného vorvaně), protože si myslím (vím), že během práce na projektu (sračce) by neměl mít plnou hlavu starostí (nádoru) a neměl by se nacházet pod vlivem stresu (heroinu), neboť z toho může čirým nedopatřením (nefalšovanou neschopností) vzniknout právě tato pitoreskní podívaná (žumpa hoven). Děkuji za pozornost (do plynu s tebou) a pro příště posílám inspiraci (kulku) do mysli (čela).

Comeback (2008) (seriál)

Jáááááhahaha, hehehe, huhuhu, buááááhaha, háááhááá, checht checht, hihi. Uf.

Deník nymfomanky (2008)

Kinematografický model současné společnosti, který polemizuje o morálních hodnotách a vnitřním démonu žen postižených nymfomanií. Není přítomen žádný ušlápnutý ňouma, který zčervená při pohledu na rozinku, protože připomíná bradavku. Kdepak. Film je prošpikován drsnými, udělanými týpky, kteří v kalhotách skrývají macaté pyje o velikostech kyje, impotence je pro ně sprosté slovo, perpetuum mobile je proti jejich výdrži neefektivní břídil a na svý péra musí mít zbroják. A pak tu máme jednu obludnou urostlou Španělku, která umí na povel z klína vyprýštit gejzír aromatických šťáv a svoji fialovú broskvičku má kontinuálně připravenou pro kokoty nejrozličnějších velikostí, národností a nemocí. A když pět minut od poslední mrdačky není po ruce žádný Abdul Syfilis, dá holt za vděk hovny čpícím bezďákem u nejbližšího kiosku. Chudinka Val, nikdy ji nikdo nepochopí a ona přitom tak moc touží po lásce a porozumění a vydává se na strastiplnou cestu za duševním klidem. Obávám se však, že stihne dorazit pouze k příjezdovce, kde vošuká všechno, od plotu, přes trpajzlíka, až po zahradní hadici a zdechne u pangejtu na vyčerpání.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013) odpad!

Z moci božské, která mi byla svěřena nafetovaným bezďákem před squatem, uděluji tomuto bezprecedentnímu opusu ODPAD!, neboť byl uznán vinným ve všech bodech obžaloby, a to z obecného ohrožení, zločinného spolčení a zejména trestného činu proti lidské důstojnosti. Proti tomuto rozsudku se nelze odvolat! Dále navrhuji všem poškozeným neodkladné psychiatrické vyšetření, beznadějným pětihvězdičkovým případům s pokročilým stádiem infekce pak promptní euthanasii.

Soudní síň (2008) (pořad) odpad!

Jednoho pochmurného, silně depresivního večera, kdy jsem sténal nad tím, jak je můj krátký a bezvýznamný život totálně na hovno, jsem přemýšlel, jak se do doby, než přijede můj dealer s krabičákem a rohypnolem, zabavím. Volil jsem mezi úklidem mnohovrstvých zcepenělých zvratek za mojí postelí, zběsilým iracionálním vrážením hlavy do cihlové stěny mého příbytku a koukáním na jojku. Dlouho jsem takhle nelitoval své volby. Během sledování tohoto tévéprůjmu mi samovolně unikaly všechny tělní tekutiny z doposud neobjevených otvorů mého vtipně tvarovaného těla a u dveří jsem zahlédl sbalené kufry a svoji tasemnici, jak se slovy "no ty pičo, tak to je moc" vyděšeně prchá.

Sociální síť (2010)

Ano, tak jsem i já, Kokot Hloupý (Stultus pungunt), podlehl a mrkl na životní příběh egocentrického hovada s košťálovinou na kštici. Avšak ani přesto jsem nepřestal tímto mocným nástrojem, který systematicky degeneruje dnešní mládež z blbců na čuráky, pohrdat. To je tak, když si polonahá mařenka, co je vylízaná jak flaška od medu, na zeď postne stopětkrát retušovanou fotku, kde špulí svůj asexuální rypáček a povislý kozy a doplní to slovenským citátem o lidských hodnotách. To pak pod náporem lajků od desetiletých onanistů padají servery, přebytečný ejakulát se stává světovou hrozbou a Zucker si pokojně mastí toho svýho berga. Hnus. Jo a jen tak mimochodem, naše fejsbůk stránky tady.