Ztraceni v Mnichově (2015) odpad!

Tak tento film se vážně nepovedl. Pokud někdo čeká komedii, nedostane ji. Drama, tak to už vůbec ne. Za to si autoři zahráli na amatérské historiky. Jenže si nejsem jist, zda před tím nestrávili nějakou dobu na psychiatrii. Takže za mě totální červená karta – odpad.

8 hlav šílenství (2017)

Ten film má spoustu pozitiv, např. je barevný, má zvuk, je vcelku ostrý, nebyl natočen ve formátu 4:3 atd. Více jsem jich nenašel, jelikož jsem ho dal cca do poloviny. 20% z milosti.

Vzteklina (2018) (seriál)

Zločin spojený se vzteklinou je docela neotřelý námět. To ČT umožnilo natočit slušný detektivní seriál. Bohužel to zabili obsazením Kryštofa Hádka do hlavní role. Ten člověk je totální slaďouš a do vážnějšího filmu se hodí leda do role naivního studenta. Tzn. z 80 dolů na průměrných 60%.

Hrdina (2002)

Tak tenhle film jsem dal jen asi do polovičky. Nějak mě neberou Číňani, kteří bojují na zemi, ve vzduchu, vzhůru nohama atd. Jinak akční to bylo, ale drama a dobrodružný?

Valerian a město tisíce planet (2017)

Dva vzhledem šestnáctiletí hlavní hrdinové jsou posazeni do rolí jakýchsi superagentů. Kosí kohokoliv kdo jim přijde do cesty a všichni okolo jsou troubové. Asi bych se musel vrátit časem do svých šesti, aby se mi to líbilo. Prostě takové sci-fi pro žáky první třídy.

7 životů (2017)

Neotřelý námět v době, kdy se mnoho filmů dělá jako přes kopírák. Čekal jsem míň a dostal víc, každopádně příjemné překvapení.

Pátá vlna (2016)

Film o vetřelcích bez vetřelců s bárbínou co vypadá pořád super, i když se svět hroutí, prostě samej zmar. To se na sebe autoři nikdy nepodívali do zrcadla po třídenní pařbě, aby si dokázali představit stav lidstva bez vody, elektřiny atd?

KOndoMEDIE (2001)

Film táhne spíše Depardieu, nežli hlavní postava, ale já se bavil. Škoda, že nelze dát 70%.

Jen Bůh odpouští (2013) odpad!

Vážně těžko stravitelný film. Dal jsem ho pouze se sebezapřením.

Chatrč (2017)

Podle popisky drama o únosu dítěte, v realitě je drama kousek z prvních 15ti minut, prostě něco jako párky s 6% masa. Zbylých 94% obsahu je už jen sáhodlouhá vymývačka mozku, takový separát s tužidly. Jeden se dozví, že bůh je vysmátá tlustá černoška, lidé jsou jen barevné čáry a mrtvé dítě je v nebi v pohodě. Potom také, že tyran, či vrah dětí jsou taky boží hovádka, takže se jim musí odpustit a ještě si u toho dobře popláčete. Nakonec zazvoní zvonec, pohádky je konec a hurá zpět do reality. Jen ty dvě hodiny jsou v jeteli.