Good bye, Lenin! (2003)

I když Německé komedie skoro nestojí za nic, tak tahle komedie je opakem, jde se na ní dívat což je u Němců už dostatečný výkon, ale i přesto si víc jak 3* nezaslouží, poněkud zdlouhavý děj, který chvílemi hodně nudí.

Firefly (2002) (seriál)

Tento seriál mi hodně připomínal western křížený se sci-fi. Jelikož oba žánry mám rád tak mi to nevadilo. Někomu toto spojení může vadit. Ale dá se naněj zvyknout. Jinak perfektní děj a super atmosféra.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Když jsem viděl provní díl, tak jsem se musel přemáhat, abych se podíval na další díl, ale po třech dílech mě to nadcho a než jsem se stačil rozkoukat už jsem měl přehranou celou druhou řadu. Tohle je Sci-fi, které člověka strhne ke sledování, sice ze začátku se zdá, že se bude vléct, ale za dvatři díly to člověka pohltí. Je, a to říkám s těžkým srdcem, lepší než Stargate. Vřele doporučuji všem, kteřímají rádi Sci-fi a příbuzné žánry.

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Super pokračování tohoto filmu. Trochu mi to připomínalo Lvího krále, v momentech, kdy je Alexův otec zrazen a opouští místo krále smečky. Velmi mě potěšila babička, která se nebojí a zmlátí i lva. Prostě super film a super komedie.

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

No jde poznat, že se jedná o první 3D animovaný celovečerní film ve východní Evropě a Čechách. Pořád mi ta animace připomínala loutkový film. Ale děj byl docela zajímavý, podat pověsti Prahy jako anomovaný film docela zábavné, hodně mě mrzí, že se autoři drželi jenom stavby Karlova mostu, vzniku Orloje a Faustova domu. Vždyť pražských pověstí je hodně a daly by se vybrat i jiné. 1* dávám jenom za celkový dojem a zato že tento film beru jenom jako pokus o 3D animaci, snad to bude příště lepší.

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Podle mě prostě nejlapší film Futuramy, který byl natočen. Jak jsem si přečetl, že spojí Pána prstenů a Dungeons & Dragon. Tak mě to překvapilo. Ale spojení bylo úžasné. Ale co mě fakt potěšilo byla bitva profesora s jedním synem Maminky, úplná parodie na Star Wars ep 5., kdy Luke bojuje s Vaderem. On mu řekne jsem tvůj otec, tady naopak jsem tvůj syn. Jedním slovem úžasné.

Blood+ (2005) (seriál)

Pěkný seriál. Japonci opět dokázali, že umí natočit animé, které je napínavé až do konce. Sice se ke konci trochu táhl, ale to se dá odpustit. Ale co je hodně nadsazené, je to že se tento seriál považuje částečně za horor, podle mě by tam mělo být místo horor, romantický. Jak romantické filmy nemám rád, tak tohle mi nevadilo. Jak bude čas tak si to pustím ještě jednou.

Comeback (2008) (seriál)

Pěkný seriál Tv Nova, daleko lepší než seriály typu Ordinace a Ulice. Tenhle pořad nemá snimi nic společného a Nova dokázala, že umí natočit pořádně zábavný seiál.

Bleach (2004) (seriál)

Úžasné Japonské animé. Japonci zkrátka umí natočit super fantasy a animé.

Máj (2008)

Další důkaz, že český film poslední dobou upadá. Skoro žádný děj a naprosto nelogické skoky v prostředí a roční doby děje. Tak např.: příběh se odehrává v máji, ale kat recituje Máj v zimě. Dále je tu ta scéna se zavražděním Vilémova otce, Vílém ho podřízne a krev začne stříkat až dobrých třicet sekund potom a navíc stříká doleva a prostěradla v pravo jsou naprosto od krve. Tu hvězdičku dávám jenom kvůli nádhérné Jarmile, ten její zadeček je úžasný. Jinak tento film stál zanic.