Deník Anne Frankové (2001) (TV film)

Pěkný válečný příběh, zobrazující život v koncentračním táboře.

Strážci - Watchmen (2009) odpad!

Když jsem na tento film šel, tak jsem myslel, že jdu na něco ve stylu Temného rytíře. Prostě akční hrdinský film. Ale po akčním začátku, jsem si začal uvědomovat, že se jedná pouze o vzpomínání starých nedoceněných hrdinů. Prostě nuda na druhou. Ale co mě nejvíc překvapilo, že tento film byl uveden jako přístupný film. Spíše než thriller tento film na mně působil jako psychologicko-sociální erotické drama, které vedlo k utopickému míru. Stručně řečeno hnus. Kdyby bylo možné tady dát mínusové body tak dostane -10. Jelilkož je tady nejhorší odpad! tak ho má ikdyž si, že je pro něj až moc dobrý.

Gekidžóban Hagane no renkindžucuši: Šambala o juku mono (2005)

Důstojné zakončení tohoto vynikajícího seriálu. I když by se některé scény dali rozšířit a řeba by mohli ukázat, zda se bratrům alrickovým podařilo najít ty uranové bomby a jak se jim vedlo ve 2.sv. válce. Jinak souhlsím s HAL, pokud jste neviděli seriál tak tento film nepochopíte.

Drákuloviny (1995)

Sice horory nemusím, ale tenhle "horor" mi nevadill. Jednak proto, že něm hrál Leslie Nielsen, ale také proto, že do hororu má tato komedie hodně daleko. Jinak pěkný film pro ty co nemají rádi horory ale chtějí se pobavit. Parodie na film Van Hellsing se nezapře když Vás nerozesměje potrhlý hrabě drákula tak už nic.

Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

Výborný film s úžasným koncem. Doufám, že vznikne další film. Tento film lepší než předchozí film, sice ze začátku déle čekáte, než se film pořádně rozvine, ale stojí za to se na něj podívat. Jednoduše řečeno pro fanouška Futuramy povinnost a příjemná zábava, protoho kdo futuramu nezná je tento film začátkem milování futuramy.

Star Wars: Klonové války (2008)

Docela to ušlo. Sice to má do hrané verze Star Wars daleko, ale dalo se to přežít. Tento kousek, ale skrývá mnohé věci, které by se dali ještě rozšířit. Tak třeba vztah Anakina a jeho padawanky, by se dal ještě rozvést. Co mi připadalo trochu zbytečné byly dlouhé kecy v soubojích a hlavně se zde kladl důraz na Anakinovu padavanku, mimochodem mnohem protivnější než byl Jar Jar Binks. Zajímalo by mně co se sní stane, když veme že ve třetí epizodě je Anakin jenom s Obiwanem. Ale i tak je vidět, že konec této velkolepé ságy měl být třetí epizodou. Skrátka tvůrci nevytáhli z toho to tématu tolik, co se dalo. Zkrátka za to, že jsem fanouškem SW tomuto dávám 3*.

Poslední legie (2007)

Jiným způsob odvykládaný příběh o exkalibru. S použitím historických věcí, jako je třeba Hadriánův val.

Hancock (2008)

Skvělá akce, zábava a super vtipy a scény, keré se nedají zapomenout. Prostě pěkná komdie, místy mi to přpomínalo parodii na Supermana. Will Smith dokázal, že je super komediální herec všech dob.

Santa Claus 2 (2002)

Fajn Vánoční komedie pro celou rodinu. Tim Allen tímto filmem dokázal, že je všestraným a výborným hercem.

Krysař (2003) odpad!

Naprostá blbost, na kterou se snad nemúže dívat nikdo. Tenhle "film" mi připadal jako nějaký pokus o film od studenta FAMU. A ne od zkušeného režiséra.