Sexy Pistols (2006)

super westernová komedie všech dob. Nápad spojit dvě krásné herečky dohromady bylo prostě dokonalé.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Výborná komedie s prostředí tajné služby. Sice jsem si myslel, že to bude jenom nějaká suchá parodie na Jamese Bonda, ale zmýlil jsem se. Nejlepší agentská komedie jakou jsem kdy viděl.

Kung Fu Panda (2008)

Další úžasný film od tvůrců Shreka. Spojit animovanou pohádku s akčním filmem bylo úžasné. Ale co jiného lze očekávat od tohoto studia. Tento akcí a vtipem nabitý film je prostě úžasný po všech stránkách.

Zpátky na zem (2001)

Pěkná komdie. Docela vtipné scény a Chris Rock mi tady připadal jako by mu ta orle padla přímo na tělo.

Země v ohrožení (2005) (TV film) odpad!

Film, který je hodně podobný filmu Jádro.

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Hezké pokračování prvního dílu. sice mě naštvalo to, že vynechaly pár scén, které byly v knižní předloze, ale vylepšili ho o pár scén, které jsem v knize nenalezl. Ale i tak se mi film líbil. A doufám, že nebudu muset dlouho čekat na pokračování, protže knižní předloha má 7 dílů.

Gejša (2005)

Pěkný romantický japonský film. Který dokazuje, že Japonci neumí jenom animované filmy a seriály, ale umí natočit i romantický film.