Ostrov (2023)

Takové prázdné nic...nepotěší, neurazí.

The Covenant (2023)

Za mě to nebyla taková pecka, jak se tu píše. Jake nepůsobí jako velitel jednotky nijak extra přesvědčivě a Dar Salim, jakkoliv skvělý...nevidím tam žádný důvod, aby dělal to pro něj dělal. Ani vlastně z opačné strany. Hezky natočené, skvělé téma...celkově takové prázdné.

Na hraně zítřka (2014)

Parádní sci-fi...s takovým mdlým koncem. Přesto, bavil jsem se a určitě stojí za to vidět.

Božský Bruce (2003)

Za měl byl Božský Bruce...boží. Dobře jsem se bavil, jasně, nic objevného, ale i tak.

Kubo a kouzelný meč (2016)

Nádherný, opravdu pohádkový příběh, který ale hodně sráží mdlý konec...do té chvíle jsem byl nadšený. Ale i tak vymazlená věc.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Nakonec 4*, asi spíše z nostalgie, než že by to byla taková pecka...a jako ocenění, že to je "klasický Indy". Což je příjemná změna po celkem příšerné "křišťálové lebce". Přesto, úplně mi tu chybí naléhavost předchozích kvalitních dílů a Helena mi jak Indyho parťák nesedí. Uznávám, je mu hodně podobná (i když mnohem více cynická a mnohem méně sympatická), ale i tak. Přesto, nebylo to špatné a díky bohu za to, že je tak, jak je.

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Spidermana moc nemusím, ani jeho svět...ale tohle byla fakt megapecka. Úžasný vizuál, slušný příběh, hodně se mi líbilo.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Tak nám zabili Kenny...Johnnyho Wicka. A vlastně to ani moc nevadí. Tenhle Wick byl už úplně mimo a co dělalo tuhle akčňárnu boží, je prostě pryč. Půlka lidí je pomalu nesmrtelná, John zestárl a s ním i boje a příběh se nikam moc neposouvá. A přestože u Wicka nehledám logiku, tady se to rozpadá ve velkém. Vůbec netuším, co měla znamenat dějová linie s Mr. Nobody, Cain taky moc nezapadl. Ale přece jen si zasloužil lepší konec. Bavil jsem se 2x, u mého oblíbeného "wickovského brutálního násilí"...u zápalných střel a u scény s auty na kruháči. RIP, John Wick.

Lucy (2014)

Taková příjemná blbina, nutící k zamyšlení...vlastně nic víc, ale ani nic míň. Scarlett je tu prima, příjemně to odsejpá a na jedno fajn kouknutí stačí.

The Mandalorian - Season 3 (2023) (série)

Zoufalá slátanina. Vždycky jsem se považoval za fanouška SW univerza, ale asi nejsem takový hardcore příznivec, abych se radostí klepal, jak se různé příběhy poskládaly. Obecně - je to takové "novácké" = hlavně aby to bylo barevné, bombastické...na nějaký příběh s*al pes. Utahané, nesmyslné a závěrečné finále je fakt doslova pí*ovina jako zvon. Mandaloriani lítající na orbitu za pomoci jetpacků a malý Grogu zvládající pád křižníku, to je fakt i na moje sci-fi fanouškovství moc.