Najednou jsme rodina (2018)

Velmi příjemná věc a jakkoliv jsou skoky mezi jednotlivými části filmu hodně velké, pořád to funguje. Milé, na víc než jedno podívání.

Dark Waters (2019)

Dobrý film, opět skvěle hrající Rufallo a jako vždy příšerná Hathaway...i když změna, tady je extra příšerná.

Miliardy (2016) (seriál)

Skvělé, na samé hranici pěti hvězd. Chytré, zábavné, úžasní hlavní "hrdinové"....z nichž v posledku vlastně nikdo hrdina není. Je skvělé pozorovat, jak jsou hlavní postavy nečernobílé - úžasný a neohrožený obhájce práva je vlastně egoistický kariérista a geniální filantrop a investor je vlastně dravec bez morálky. A i proto je to tak super.

Manžel na zkoušku (2018)

Nic světoborného, ale na jedno fajn feel-good mrknutí určitě stačí. A Fariska je prostě super:).

Pravá blondýnka (2001)

Příjemná blbina. Nic víc, nic míň. Když to tak berete, budete se bavit.

Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)

Nádherná Zemanovka - sice vlastně velmi jednoduchý příběh, ale krásné zpracování a úžasná atmosféra. Podle mě mnohem melancholičtější a smutnější, než předchozí Zemanova díla. A taky poslední - pro mě je Zeman opravdu génius, náš Spielberg, nebo Nolan svojí éry.

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Nestárnoucí klasika s úžasnými hláškami. Sice nikdy nepochopím, proč hlavní Carterův objekt zájmu hraje (přiznejme, tehdy ještě štíhlá a pěkná) Konvalinková, když je ve filmu obsazená i nádherná Schoberka, ale budiž. Na Adélu se dá koukat pořád dokola:).

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Jo, příjemná pohádka a Janákovi to fakt jde. Žádná extra pecka, ale na pohodové kouknutí. Námět hasnoucí hvězdy sice ukradený z úplně jiného filmu (Hvězdný prach), ale nakonec proč ne. 2022 - upravuji hodnocení nahoru, je to fakt milé, ulítlé a Tereza je tady prostě boží!

3Bobule (2020)

O čem že to vlastně bylo...?

Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Bavil jsem se, opravdu hodně. Po velmi dlouhé době se mi fakt nějaká pohádka líbila. A zábavná byla i plejáda velkých herců i v drobných rolích. A jako třešnička úžasná Vagnerová, jako Mariána, ta byla fakt boží:)!