1923 (2022) (seriál)

Klasický cimrman - fázi očekávání střídá fáze zklamání. Nádherné tři příběhy, které bohužel nedopadnou vůbec nijak. Chápu, že je to předehra k dalším dílům, ale na 8 hodin seriálu je toho prostě strašně málo, co se nakonec událo.

Po čem ženy touží (2000)

Viděl jsem po opravdu dlouhé době a těšil jsem se. Gibson ve vrcholné formě, skvělá Huntová, dobrý nápad...ale nakonec je to zase po miliónté o napraveném chlapovi. A konec stojí úplně za prd. Takže průměr, šedý průměr, bohužel.

Skryté ostří (2004)

Velmi příjemná "asijárna" z dob konce samurajů. 3* pouze za to, že příběh je opravdu prostý, ale jinak výborný film.

Betlémské světlo (2022)

Šíleně divný a vlastně strašně smutný film. Divný v povídkách, smutný v realitě každodenního života Šejnohy. Zasmál jsem se přesně 2x, při dialozích Svěráka s Kolářovou. Byl jsem znechucený povídkou o pohřebácích, ostatní dva příběhy mě míjely. O čem to kua vlastně bylo a proč to Svěrák točil?

For All Mankind - Season 1 (2019) (série)

Za mě totální pecka! Uvěřitelné a zajímavé charaktery a opravdu úžasný svět NASA. Čím více se dějová linka odchyluje od "normální" historie, tím je pak asi slabší, ale přesto, opravdu vymazlená záležitost.

Životní trefa (2022)

Líbilo se mi to, na hranici 4*...ale nějak tomu něco málo chybělo. Sandler ale opravdu skvělý.

Proměna (2022)

Jedna z nejslabších pixarovek. Jakkoliv je nápad s pandou a rodinnou kletbou svěží a neotřelý, tak naopak multikulti mix a výkřiky na téma "měníš se v ženu", "najdi sám sebe" a "rodina je nade vše" byly tady opravdu nudné a táhly celý film dolů.

1899 (2022) (seriál)

Tak to byl fakt výstřik...opulentní výprava s řadou historických detailů, kvalitní obsazení a příběh...který se začíná sypat už asi od třetího dílu. Co zpočátku vypadá jako totální šílenost nakonec dospěje ke zcela prázdnému prd, kde vlastně nic moc nedává smysl. Lost bylo delší a v posledku o ničem, Dark si hrál na něco hlubšího a nebyl, tohle je výblitek, co předstírá něco hlubokomyslného tam, kde nic není. Nedivím se, že se další série zrušila...prestože si to tvůrci pěkně nachystali na další táhlé série.

Wednesday (2022) (seriál)

Nakonec vlastně zklamání. Kde jsem čekal hororově-vtipnou variaci na téma velmi inteligentní (a sociopatické) Wednesday, byly spíš jen "Bradavice pro dospělé". Plus mi připadalo, že tvůrci v každém díle měnili, co z toho vlastně chtějí mít. Skvělá Ortega, koukatelné, žádný zázrak to ale není. BTW - tam kde "klasický" Gomez Addams byl elegantní inteligent, tady je podivný jouda Guzmán, uhrančivá Anjelica zde v podání podivné Zety-Jones a Fester? Darmo mluvit!

Čertí brko (2018)

Zábavná jednohubka se skvělou Plodkovou v jedné z hlavních rolí, Budař se taky našel. Žádná pecka, ale na občasné kouknutí postačí.