Vánoční příběh (2022) odpad!

Sorry ale tohle NE! U pohodový českých filmů, komedií a filmů s vánoční tématikou normálně odpustím vše. Ale tohle byl ten nejhorší a nejtáhlejší film, co jsem kdy viděl.

Tři bratři (2014)

Odbytá nízkonákladovka plná chyb a pedofilní povídka o Karkulce. Celkem se mi to líbilo.😁

Pasažéři (2016)

Velmi příjemná romance s idiotsko-americkým koncem.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Výborný film, byť první hodina se hodně vleče. Naopak ta druhé je zbytečně moc prostříhaná (usmíření obou superhrdinů - co to jako mělo být?) Lex Luthor - jeden z nejlepších filmovo-komixových padouců vůbec! Dobrý úvod k lize spravedlivých.

Osm hrozných (2015)

Tarantino je těžký magor. Vše co doposud natočil spojil v jednom filmu. A vznikl z toho úplně jiný film. Film, který nemůžete pobrat na jedno shlédnutí. Film tak násilný, vtipný a promyšlený, že pokud by se stala vražda, pachatel neznámý a Tarantino by v tu dobu byl poblíž, určitě by na základě tohoto snímku byl odsouzen. Tarantino je psychopat. Tarantino je umělec. Tarantino je těžký magor. Miluji tenhle film.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Naprosto strhující záběry, akce a hudba, ale v první řadě DiCapriúv výkon - OSCAROVÁ ONEMAN SHOW téměř beze slov.

Supergirl (2015) (seriál)

Já zatím nebudu hvězdičkovat. Ale po pilotním dílu jsem spokojen. Přijde mi to jako strašně fajn pohodový seriál s nádhernou a roztomilou hlavní postavou.

Ant-Man (2015)

Skvěle technicky zpracovaná pecka sršící vtipem!