Noc v Roxbury (1998)

Chris Kattan je mi neskutečně nesympatickej, avšak tady Will Ferrel tuto pachuť jakžtakž drží na hladině a soundtrack způsobuje, že jsem sto to skouknout klidně znovu. Reklama na diskotéky 90. let. Kdo si tím neprošel nejspíš nepochopí.Sumasumérum rovnejch 50%.

Opilí slávou (2006)

Jako řekněme si upřímně, ona je to obyčejná tříhvězdičková pohodovka, kde Buscemi s Michaelem Pittem "jen" navazovali na svá předešlá nezávislá díla. Ale když ono to tam Lohmance tak neskutečně seklo. Pod čtyři * jít nemůžu, ani kdybych musel.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Jednička mě tak našpónovala, že jsem se na Pomstu těšil jak ratlík na první spuštění, a tak konečné shlédnutí pro mě mělo krapet hořkosladkou příchuť. Jako pod 4 * jít nemůžu, to bych byl sám proti sobě, ale ani po čase jsem se nezbavil pocitu, že to nechtělo tak moc, aby se z toho vyklubala pětihvězdičková řachanda. Proti délce nic nemám, triky byly super, bitky jakbysmet (krom problému rozlišení kdy dostává na budku Starscream a kdy Megatron, bo stíhačka jak stíhačka), Shia si pořád jede tu svoji, k Megan nám přibalili Isabel Lucas, a tak snad jen Michael a jeho scénář skončil někde na půl cesty od nesmrtelmosti. (Řečnická otázka). Proč nám Steven upřel kousek svého umu, aby Baye ukočíroval v mezích armádního product placementu, a vtiskl Pomstě poražených i nějakou tu "hlubší" myšlenku, jak jen on to u letního blockbusteru umí?

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Tak jsem při zjištění, že STVéčko vysílá Hannah Montana, zas jednou podlehl vlastní zvědavosti , protože jsem chtěl jen vědět, proč mě z výloh všech knihupectví bombarduje vysmatej ksicht Miley Cyrus a VELMI krutě jsem naletěl. Jako mínění o tvorbě Disney Tv jsem neměl valné, ale čeho je moc toho je příliš. Upřímně lituju každýho teenagera. kterýmu se to líbí a sleduje to. Větší Lejno jsem v životě neviděl. To i Troškovi česko-slovenský blockbustery jsou zajímavější a zabavnější, a to říkám jako zakládající člen "Troškova dávícího spolku". Je to holt typickej produkt "americkýho puritánství", který vychází z předpokladu, že televizní divák je úplně tupej a vstřebá každou pičovinu. Prosím, už nikdy víc.

Než si pro nás přijde (2007)

Ač mám Jacka s Morganem rád a i tady předvádí svůj vysoký standart, nemůžu dát lepší hodnocení, protože prvotní námět je jen bohapustá vykrádačka mého velmi oblíbeného Klepání. Když k tomu připočtu i zápletku, která vypadá jak špatně udělanej luxusní cestovatelskej bedekr, lepší hodnocení ze mě nevymáčknete. Na 78% je tady "někdo" hódně útlocitnej.

Želví nindžové (1990)

No ty kráávo. 19 let v tahu, nějaká ta noslatlgie tam je, ale hlavně je to pořád sranda. Čtyři * s naprosto čistým svědomím.

Ghost Rider (2007)

Ten film nemá zhola nic. Casting, scénář, režii, prostě něco co by alespoň trochu udrželo divákovu pozornost. Sledovat jej je jen ztráta 105 minut života filmového diváka. Jednohvězdičkové fuj.

Nouzový východ (2008)

Musím se přiznat, že mě ta reklamní kampaň původně postavená na sloganu "Leo a Kate po 11 letech opět spolu" zasáhla natolik, že v kombinaci s dnes už téměr klasickou Mendesovou ukázkou maloměšťáckeho předměstí, na mě Nouzový východ působil jako volné pokračovaní vztahu Jacka a Rose. Jediná výtka je snad jen divné vtlačení postav jejich prvních dvou potomků do děje (přitom každá hádka otřásala domem, ale na děti se vůbec nepomyslelo) a i když chapů, že tam museli být, aby ten "třetí" mohl mít tak fatalní charakter, mi to tam prostě neštymovalo. Věc další, že Kate tady předvedla daleko lepší výkon než v Předčítači, ale po letošních výsledcích z Oskarů mě vlastně tento výsledek od akademiků vůbec nepřekvapuje.

Velká rána (2004)

Vše říkající komentař pana Rentona, bych snad doplnil jen o jednu hvězdu navíc za "kvality" Sary Foster.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

I když já preferuji Odpolední Televizní noviny, také známé jako Černá kronika, kde se každy den dozvím o aktuálních úmrtích, vraždách, krádežích a podvodech. Škoda, že není čas na zvířátka.