Karcoolka (2005)

Můj mladší bratr byl tímto animáčem nadšen, tak jsem se rozhodl, že se na něj taky podívám. Musím uznat, že některé scény jsou vtipné a děj nepostrádá očekávání. Za nejzářivější moment považuji píseň kozla a jeho humorné pohyby. A potom se mi ještě líbilo to malý zvíře, co mluvilo rychle a fotilo. Toť vše. Z filmu by se dala udělat slušná reklama nebo nějaké video, které by se vlezlo do 5 minut. Jinak řadím tento animáč k těm méně podařeným. 55%

Hele vole, kde mám káru? (2000)

A dál...A dál...A dál...tahle scéna mě opravdu dostala a nebyla jediná, která mě v tomto filmu rozesmála. Je jasné, že scénář je blbý až hrůza, ale především ústřední dvojice svými hláškami a chováním navozuje pocit příjemné komedie na odreagování. A dál... Celý film je vlastně o tom, že se dva mladí chlapci totálně sjedou a druhý den si vůbec nic nepamatují. Celý den je pronásledují záhadné bytosti, které hledají "převaděč spojitosti". Následuje spousta humorných scének, kdy si Scott a Kutcher snaží vybavit,co se vlastně předchozí večer stalo. 70%

Shrek Třetí (2007)

Tak jo bando, od teďka jsme Dynamiti. - Já myslel že budeme tým Čuprstar. - Ne, ne jsme tým Sekáčů. - Já hlasoval pro Alfa Skvadru Vlkoušů. :-D 60%

Hostel II (2007)

Docela výrazně horší než jednička. Nudnější, ještě více samoúčelné a o dost tupější. Tohle pokračování se až na pár lepších momentů nepovedlo. 30%

Krysy (2002) (TV film)

Tento film moc rozumu nepobral. Chvílemi se na to koukat dá, ale většinou je to nuda k utlečení. Bazén plný krys byl very funny. 20%

Halloween: Zmrtvýchvstání (2002)

Tohle je skutečně hrozná pakárna. Ten nápad je totálně marný, akce trapná, napětí žádné. Kam se to hororové série z minulého století dostaly? 20%

Vikingové (1999)

Chvílemi je to hodně hustý nářez. Vikingové jsou drsní, prostředí prvotřídní, akce solidní. Příběh už sice pokulhává, ale i tak je to slušný film. Banderase moc nemusím a v tomto filmu nijak zvlášť neoslnil. 60%

Znamení (2002)

Fajnová jízda s mimozemšťany. Výborná atmosféra a ponurý děj jsou tím nejlepším, co film nabídne. Závěrečné obléhání domu je taky zajímavé. 80%

Anakonda: Honba za krvavou orchidejí (2004)

Duel "Anakondy" s "Anakondou: Honba za krvavou orchidejí" končí až po prodloužení... Vítězství 2:1 pro Anakondu zajišťuje půvabná J.Lo! 15%

Pach krve (2003)

V rámci podobných kousků, tedy lesních naháněček, je to to nejlepší. Svižný děj s pár lekačkama a krví, které je tak akorát. Ocenit se taky musí skvělá hudba a dobré napětí. Byl to jeden z prvních takových kousků, co jsem viděl, přiznám se, že mě to tenkrát tak nedostalo, když jsem ovšem později viděl hordu podobných sračkoidních kousků (včetně pokračování Pachu krve), tak jsem dokázal toto dílo docenit a zvýšit ze tří na čtyři. 70% Musel bych to zkouknout naráz, abych díly spravedlivě seřadil podle (ne)kvality. K tomu se ale zřejmě nikdy nedostanu, takže to zkusím aspoň od oka: I, II, VI, IV, V, III.