Tři veteráni (1983)

Mít tak ty tři udělátka to by bylo něco... Tak tahle myšlenka mě hlodala hodně dlouho. Velmi zábavná komediální pohádka se špičkou českých herců. 90%

Hlava-22 (1970)

Povedená válečká komedie podle knihy J.Hellera. První půlka je skvělá podívaná, druhá chvílemi nudí, ale i tak jsou některé scénky opravdu na úrovni. 75%

Copak je to za vojáka... (1987)

Každému utkví v paměti především honička na začátku filmu, kdy Langmajer a ostatní vojíni mají za úkol dostat se z bodu A do bodu B při tom jsou honěni a chytáni vojáky a policajty. Zbytek filmu je už zdlouhavý a jde do háje... 70%

Byl jednou jeden polda (1995)

Na tohle se ještě dá koukat a určitě to i chvílemi pobaví. Potměšil si to celkem slušně dává, ale jinak stojí děj za prd. Je to bohužel to horší, co v českých zemích vzniklo a vzniká. 40%

Marabunta: Mravenci útočí (1998) (TV film)

Mravenci jdou, tlapkama plácaj o betón, pochodujou, za sebou stopy zametou, co kdyby on, ten s dlouhym nosem co ho má, jak saxofón, rázem je všechny vyšňupá ... Mravenci jdou, chytli je křeče do nohou, odfrkujou, v mym hausu pauzu plánujou, tak tohle ne, tady vám pšenka nekvete, vypadněte, nebo si koupim D.D.T. --- Párujou se dál… 15%

Fotbal za mřížemi (2001)

Trestná lavice s Adamem Sandlerem se mi líbila víc a také více pobavila. Tady se zase hrál mně milejší sport a zajímavé bylo sledovat, jak autoři berou tento film jako přes kopírák s americkou verzí THE LONGEST YARD. Tento kousek určitě pobaví fanoušky vězeňského prostředí, kde nechybí místo pro humor, ale i tvrdou realitu. Na své si samozřejmě příjdou i milovníci fotbalu. 70%

Nelítostný souboj (1995)

Je to dost dobrý film se skvělou akční scénou, zajímavým dějem a vychytanými rozhovory. Mě osobně to ale příliš nezaujalo a chvílemi mě to i nudilo. 75%

Kdo hulí, ten umí (2001)

Héj vždyť já jsem jeden z vás, vy jste z východu a já jsem z Dálnýho východu... Kontrast zhulených černochů a intelektuálních bělochů na Harvardu je celkem fajn a dá se na to koukat. Konec je ovšem sáhodlouhá nuda. 55%