Nadaný žák (1998)

Film tak posadený na dramatičnosti a psychologuickej zápletke, by podla mňa mohol mať lepší scenár a omnoho silnejšiu gradáciu. Toto bolo také lážo-plážo. 70%

Bratři Bloomovi (2008)

Absolutne ma prekvapil tento film, rovnako ako komentáre uživatelov. Totiž, film je svojím humorom, strašne podobný staref francúzskej kinematografii, a celý film budí dojem silnej klasiky v komediálnom fonde. Herecké výkony sú parádne a rovnako aj scenár. Miestami som sa nudil a to jediný deficit tohoto filmu. Ináč niet chyby!!!!!!! 85%

G. I. Joe (2009)

Neni o čom diskutovať. Film, ktorý jednoducho mal pobaviť a zaujať tech. spracovaním, svoje splnil do bodky. Že to je tupá blbosť v oblasti príbehu či scenáru, alebo aj to, že herecké výkony sú takmer žiadne, je to film dobrý:-). 78%

Gauneři (1992)

Cítiť, že to boli len počiatky dnešnej tvorby od Tarantina. rovnako cítiť "nezrelosť" čo sa týka scenáristickej tvorby rovnako ako príbehovej. Tarantino sa proste iba vybláznil na psychologických pochodoch a záverečnom benzínovom šialenstve. film ma nechytil žiadnou hlbšou myšlienkou. To je asi najväčšie mínus filmu. 70%

G-FORCE (2009)

Sklamanie. A to som nečakal absolútne nič!!!!! Trápny scenár a úbohý humor aj na malé deti. A dokonca aj slávny 3-D efekt bol pri tomto filme len zase raz úbohý... 33%

Piráti na vlnách (2009)

Krásny film! To je asi prvá vec, ktorá ma vždy napadne pri myšlienke na tento film. Proste celý film je ladený do chill out-u a aj dojem je taký. film nieje násilnou schránkou humoru, ale jemným naladením na humorné vysielanie. Herecké výkony parádne, rovnako ako samotný výber postáv. Všetko ostatné je len podmienené scenáru, ktorý je jednoduchý no lahodný na dušu diváka. Ohromný počin pre mňa, proste! 83%

Appleseed (2004)

good enough for me.. 88%

L. A. - Přísně tajné (1997)

Dal by som asi aj nižšie hodnotenie, ale ten záver a celková atmosféra filmu ma donútila dať 88%. Film má vela čo ponúknuť. Aj dosť nudný a chaotický začiatok. No ako som už povedal. O to krajší a inteligentnejší koniec:-)

Ghost in the Shell (1995)

Tak prepletené a nesúvislé až z toho hlava bolela. Taký je prvotný dojem. Po ďalšom rozmýšľaní som dospel k záveru, že to bolo dobré, no akoby.. nedomyslené. Napr. komický vedľajší hrdina, mocný zabijak zo sektoru 9, by v takomto serióznom dramate nemal čo robiť. Potom aj tá rýchlosť postupu deju mi bola cudzia. Všetko sa dialo rýchlo. V jednej chvýli niekoho zabíjali a potom zrazu boli oni pod paľbou. Ale určite je myšlienkou tento film výnimočný. Kyber punk mi osobne nič nehovorí, ale v takomto podaní sa to dalo zniesť. Rovnako ako záver. Dalo sa:). 80%