Láska s výstrahou (2002)

Sandra i Hugh jsou tu skvělí, chemie mezi nima funguje perfektně. Oba je mám hodně rád a tenhle vtipnej a milej film diky nim taky. 72%.

Discopříběh (1987)

Jděte se tu všichni vycpat! Tenhle film nemůže hodnotit nikdo, kdo tuhle dobu nezažil! Ať si říká kdo chce co chce, dejte si tomu třeba jednu připosranou hvězdu, ale pro mě je to prostě těžkej teenage kult s hitama, který nemaji chybu. 90%.

Umění lhát (2009)

Docela originální, místy slušně zábavný, Gervais je výbornej a má to hodně dobrej soundtrack. Přesto ale pořád jen příjemně lehkej nadprůměr. 67%.

Bikesalon (2018) (pořad)

I když vlastnoruční pořady Primy z devadesáti procent s opovržením zavrhuju a přepínám, tohle je výjimka. Je to teda spíš pro fajnšmekry a profíky, já při popisech kol, jejich součástek a jízdních vlastností moc nechápu, o čem je řeč, majoritní technickou složku pořadu bych vyměnil spíš za tu popisující cyklostezky, tím by se určitě cílová skupina diváků rozšířila a prkenně nadrcený rozhovory průvodců nejsou taky nic moc, ale jak říkám, já na to koukám rád. 60%.

Zmizelá (2014)

První skoropůlka filmu je sice dobrá a slušně napínavá podívaná tlačící Vám do hlavy neustálý pochybnosti o tom, jak že to vlastně bylo, pořád mi ale připomíná další z řady těmuhle podobných a není nic, čím by se vymykala. S radikálním a pro mě překvapivým zvratem jde ale do tuhýho a děj se stává hodně poutavým, aby po velkým očekávání přišel opět nečekanej, ale pro mě bohužel poněkud nedomrlej a nevýraznej konec. 80%.

Nezapomeň na lásku (2013) (TV film)

Lehce nadprůměrná romantika, kde mě opravdu dojala až závěrečná scéna, která vyřešila mojí nerozhodnost mezi souhvězdím tří a čtyř. 70%.

Mr. Deeds - Náhodný milionář (2002)

Některý vtípky jsou dost povedený, některým se smějete pro to, jak jsou přiblblý. Prostě klasickej Sandler, u kterýho si ofouknete a pobavíte se, teda jestli máte jeho humor rádi. Já jo. 70%.

Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992)

Rádoby světový, čerstvě porevoluční pokračování alespoň trochu přirozenýho prvního dílu. Narozdíl od něj je to už ale o dost vic přitažený za vlasy, i když pořád ještě úsměvný a slušně koukatelný. 50%.

Jako jed (1985)

Dost trpkej film o tom, kam až může dostat ženská chlapa ve středním věku. Nebo spíš v každým věku... 65%

Úžasňákovi 2 (2018)

Skvělej, skoro až temnej animák v nolanovsky batmanovským stylu, s avengerskýma akcema a bondovskou hudbou. První půlhodina mě sice nechávala poměrně chladným a já si začal říkat, že už budu na nový animáky asi starej, ale pak se to začalo hodně slušně rozjíždět a nakonec to vyrostlo do prvotřídní akční pecky převyšující výbornou jedničku a to i díky dokonalýmu vizuálu, kterej je fakt dotaženej do puntíku přes detaily na oblečení, stíny, maličkosti v pozadí až po neuvěřitelně reálnou podobu vody. Za mě každopádně nejlepší animák za poslednich 8? let spadající do mojí žánrový top desítky. Jen jsem dost dobře nepochopil, proč Dash při seznamování podává levou ruku. 92%.