Fickende Fische (2002)

To najlepšie čo som tento rok pravdepodobne vydel!Citlivo natočený príbeh o vyrovnávaní sa s chorobou AIDS,ktorú hlavný hrdina nedostal vlastnou vinou.Dej plinie pomaly a vyhýba sa klišé,ktoré je tak tipické pre filmy americkej produkcie napr.Philadelphia.Hlavný hrdinovia sú mi nadmieru sympatický a ich počínanie je výsledkom skvelej práce scénaristu.Proste na túto tému sa išlo z tej správnej strany.A ten podla mna vydarení záver by trápni americký scénaristi nikdy nenapísali lepšie!Plus skvelý hudobný doprovod!!!Kam sa nanás hrabú Amíci?

Štěstí (1998)

Tak krásne úchylný film to je,až som neveril vlastným očiam!

Hostel II (2007)

Vidiet v niečom takom MILANA KNAŽKA a počúvat pritom ludovky?Oproti jednotke aspon nejaký posun!

Roming (2007)

Tento film podla môjho názoru tahá len Bolek Polívka.Ten je ako cigán jediný presvedčivý a podáva svoj další skvelý výkon.Zato náš Labuda sklamal na celej čiare!Jeho výkon je nevýrazný a až nudný.A celkovo to nefunguje ani ako komédia a ani ako road movie.Vlastne nefunguje to skoro vôbec!

Edith Piaf (2007)

Tie americké životopisy slávných spevákov ako napr.RAY,WALK THE LINE stoja podla mna zahovno!A preto som nesmierne rád že sme im zasa mi europania ukázali ako sa má nato správne íst.Bez pátosu,klišé a zbytočného hrdinstva.

Volání o pomoc (2007)

Emociami sa tu veru nešetrí.Aj ked chvílami sa mi zdalo že sa tento príbeh naklána nad hranicu nudy.A Adam Sandler mi zasa raz dokázal,že nieje až taký debil na akého sa v mnohých jeho filmoch hrá.

Dokonalá rasa (2006)

Táto nudná zlátanina nemala ani hlavu ani pätu!

Hvězdný prach (2007)

Jedno úžasne a krásne fantasy dobrodružstvo pre dospelých,ktoré ma zarazilo hlavne tým ako je dokonale natočené.

Vysvobození (2003)

Ked niekto povie že ho toto nechytilo za srdce,tak to je už potom asi mrtvy!

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Režisér Menzel je podla mna ešte stále vnímaný ako človek,ktorý dokáže vytvorit viac.Teraz mu to ale vôbec nevišlo.Chvílami som nevychádzal z údivu čo za trápnost to vlastne sledujem?!?Hlavne ten začiatok bol riadne nevidarený!Neskôr už začal dej trochu fungovat ale nie až tak aby ma to čo som vydel,chytilo nejako zvlášt za srdce!Dost nerozvážny experiment s tolkými financiami!