Žena za pultem (1977) (seriál) odpad!

Niečo tak primitívneho a stupidného sa len tak nevidí!

Chlapci a chlapi (1988) (seriál)

Brrrrrrrrr!!!!!!!!!!!Gumáren jak hovado!

Horem pádem (2004)

Také originálne prekombinované!Ale chvílami mi to došlo trochu trápne a nudné.Macháček ma vo svojej úlohe vôbec nepresvedčil.Rozpačitý som bol aj z úlohy Milky Vašáryovej a Petr Forman v úlohe jej syna sa sem nehodí už vôbec.Pripadal mi chvílami taký nudný a nezaujímavý až je škoda že tu aj vôbec hrá!Ale štve ma na tomto filme najviac to,že také skvelé postavy aké si struhli moji oblúbenci Jarda Dušek či Pavel Liška tu dostávajú k svojím výstupom žalostne málo priestoru!A to je podla mna najvetčí nedostatok tohto inak slušného filmu.

Sunshine (2007)

Strhujúce,úchvatné,neokukané!Len to rozuzlenie by som od takého velkého režiséra ako je Danny Boyle čakal určite originálnejšie!A dakujem za skvelého Cilliana Murphyho a úchvatný hudobný doprovod.

Zapomenuté světlo (1996)

Podla mna to vôbec najlepšie čo po revolúcii v čechách natočili.Michálek nato išiel velmi dobre.Bolek Polívka ma svojím výkonom šokoval a po tomto filme má moju neskonalú úctu! Prekvapil ma aj vykon hrabě Kinského,ten podával svoj výkon skvele civilne!

Chalupáři (1975) (seriál)

Mne to tak trochu pripadá spracované podla vtedajšej komunistickej ideologie.Ale Kemr a Sovák tu hrajú skvele.

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

Premna originálny filmový počin,kde funguje snad úplne všetko.Náš Miško Dočolomanský tu predvádza skvelý a originálny herecký koncert,rovnako ako Jan Hartl na ktorého podarenom nárečí som sa skvele bavil.A démonický vynálezca Hrušinský či hlavný záporák Kopecký tiež nepotrebujú k svojím úlohám žiadne komentáre.

Dokonalý trik (2006)

Tak dobre zamotané,až sa mi ztoho chvílami točila hlava. Sledovat rivalitu pánov Balea a Jackmana bol premna učinení zážitok.A dojem z velkej filmovej show umna nepokazí ani to že záverečná pointa namna pokukávala už niekde od polky.