Nevinnost (2011)

Do konce vyšetřování velice zajímavé, od toho pak hrozná nuda a zmatek, který ale po skončení filmu zase berete zpět, protože zjistíte, že všechno, co se vám na filmu třeba nelíbilo, bylo úmyslně.

Sbohem, Bafano (2007)

Mohl to být výborný film, ale chybělo mi v něm více zmínek o politice, protože pokud někdo o této historické události nic neví, bude se trochu ztrácet.

1984 (1984)

Pardon, ale mě to přišlo suché. Protože jsem nečetla knihu, zůstaly mi některé věci i při titulkách nejasné. Až jsem si přečetla knihu, pak teprve jsem příběh začala obdivovat.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Že je v úplném závěru až příliš sentimentu? Že Pitt hraje toporně a divně? I kdyby! Mě to do filmu naprosto sedí a ráda si u něj znova ukápnu slzu.

Vohnice a Kiliján (2001) (TV film)

Co se to, proboha, v posledních letech točí za pohádky? Kvalitní pohádku, hezky natočenou, vtipnou, zamilovanou, naivní a hlavně takovou, která by zůstala v paměti lidí další roky, už jsme tu dlouho neměli. Mrzí mě to.

Syn pláže (2000) (seriál) odpad!

Smysl pro humor mám, parodie sleduju ráda. Ale tohle je tak neuvěřitelná blbost... Zábava pro hloupý lidi.

Lítám v tom (2009)

Příjemná oddychovka, ve které na mě moc fajn dojmem zapůsobil George Clooney, i když patří spíš mezi herce, kteří jsou mi nesympatičtí, a filmy s ním nevyhledávám.

Zakletý v čase (2009)

Po dvaceti minutách jsem s nechápavým výrazem chtěla film vypnout, ale nakonec jsem se rozhodla dát mu ještě šanci. Bohužel ani po celé hodině mě vůbec nic nepřesvědčilo, abych tuto blbost dokoukala. Je to nefouklá přeslazená telenovela, která postrádá i sebemenší stopu logiky. Oblíbený komentář: verbal

Výměna (2008)

Původně jsem od Výměny ani moc neočekávala, ale byl to strhující příběh, který mi zůstal ještě nějakou dobu v paměti, což se u většiny jiných filmů říct nedá. Angelina Jolie je dobrá herečka, její role jí byla šitá na míru. Clint Eastwood je pro mně záruka - jeho filmy mám moc ráda. On umí.

Yes Man (2008)

Průměrná jimcarreyovská komedie. Zasmála jsem se, ale nic víc.