La' os være (1975)

Viděl jsem ruskojazyčnou verzi a přestože mi není tento jazyk cizí, tak ne úplně jsem vše "pobral". Proto nebudu hodnotit, ale přišlo mi to, jako reálnější variace na Pána much.

Americká krása (1999)

Všichni v tomto filmu jsou do jisté míry archetypy podivínů, které nezřídka znáte, které opatrně pozdravíte, když se s nimi setkáte, ale které si ze strachu z neznámého raději nepouštíte k tělu. Mě nejvíce uchvátil hlavní protagonista. Jeho noční a denní erotické sny, sexuální napětí mezi ním a dceřinou spolužačkou, snaha o restart manželství a zalíbení si marihuany z něj dělá smutnou komplexní postavu, která nalezne vnitřní klid s kulkou v hlavě.

Cesta do pravěku (1955)

Musím změnit své hodnocení. Z původních pěti hvězdiček snižuji na pět hvězdiček. Je to proto, že ve filmu nehrají černoši. Copak nemohli tvůrci počkat na osmdesátá léta, kdy v našich fabrikách pracovalo spousta kubánských dělníků? A také vietnamských, to nemohli počkat a obsadit do hlavních rolí některého z potomků těchto dělníků? Proboha, vždyť ty děcka vypadají jak z nějakého plakátu z 50. let. A nejen vypadají. Ony se chovají, jak kdyby prošly kursem - Jak se stát uvědomělým občanem Československa -. Co to do prdele je? Kde jsou černoši? Kde je diverzita? A jak je možné, že ve filmu hrají jen herci s pindíkem. Kde jsou herci s mušličkou? A kde jsou ti nebinární? Co to do prdele je? Kde jsou černoši?

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005) odpad!

Argentínská telenovela. Zabili Kenyho. Pardón. Zabili Star Wars. Znovu jsem se na to koukl a dokonce jsem byl při sledování filmu střízlivy, ale né, vážně je to sračka. Zdejšímu obecnému hodnocení nerozumím. Vím, že většina z Vás je chytřejší a krásnější než já, ale tolik kladných recenzí si film nezaslouží. Zkuste na to proboha kouknout objektivně, je to kýč. Nic víc, nic míň.

Shrek (2001)

Moc se mi líbilo jak se to nebralo vážně. Spokojenost.

Mafiáni (1990)

Já se prostě nudil. Příliš dlouhé.

Plán útěku (2013)

Škoda, že to nedopadlo trochu lépe. Ti dva titáni by si to zasloužili

Enola Holmesová 2 (2022)

Nerozumím tomu, že někdo dobrovolně shlédl pokračování jedničky. Nehodnotím, protože film jsem neviděl. Pro milovníky Enoly, ale doporučuji toto video. Hezký den.

Enola Holmesová (2020)

Hodnocení ruším. Jsem občas nekritický k některým feministickým a jinak orientovaným filmům, ale jsem také blbec, který má právo na to, dělat chyby.