Národní umělec František Smolík (1959)

Laskavý dokument o tom, že pan Smolík nebyl až tak laskavým člověkem. Ale alespoň jsem se dozvěděl, kdo se podílel na výrobě lustru ve Vinohradském divadle.

Betonová zahrada (1993) odpad!

Pod tíhou argumentů protistran, jsem se rozhodl pro opakovanou projekci a ... .Jak můžete obhájit film, kde si to mezi sebou rozdávají sourozenci a zároveň vytýkat lidem, že jsou rasisté, antifeministé a jiní -isté. Ano, mluvím ke komunitě kolem Moviezone. Jste odporní, zapšchlí Čecháčci a je mi Vás neupřímně líto.

Králové videa (2020)

Jsem ročník 1977. Všem tvůrcům tohoto dokumentu a především pak dabérům moc děkuji za to, že mi umožnili se koukat na tolik fantastických filmů. A děkuji i mému nevlastnímu otci za to, že si jako jeden z prvních v Novém Jičíně pořídil videorekordér, aby se mohl dívat na porno, protože díky tomu jsem se mohl dívat na ty příšerně dabované filmy. Alelůja.

Muž odnikud (2010)

Nasraný asociál si "jde" pro unesenou dívku. Pro mě byl vrcholem odchod hlavního protagonisty z policejní stanice, ale i závěrečný souboj na nože a to co mu předchází je mimořádně koukatelný.

Stůj při mně (1986)

Jsem invalidní důchodce. A stal jsem se jim mimojiné proto, že jsem nikdy nevyrostl (mentálně). Proto nemůžu hodnotit jinak. Dokonalý dětský biják.

Nadaný žák (1998)

Tento film zabil jednoznačně scénárista. S vidinou "vybrat" to nejlepší z předlohy a zjednodušit duševní rozklad hlavního protagonisty to celé posral. Tohle si první "kingovka" přeložená do češtiny (společně s Tělem) nezaslouží.

Démanty noci (1964)

Dobrodružný dětský film zasazený do válečné doby. Předlohou není povídka, ale román (176 stran).

Pán much (1963)

Mizerné herecké výkony, mizerná dramaturgie, mizerný scénář, mizerná režie... . A to měli za předlohu jeden z nejlepších románů věnujících se tématice násilí (román je navíc čtenářsky vděčný, stal se bestsellerem). Ostuda.

Kage no džicurjokuša ni naritakute! - Ai Amu...... (2022) (epizoda)

Klasická asexuální harémovka. Charismatický hlavní hrdina obklopený ne úplně zaměnitelnými dívčími postavami, vizuálně zajímavé souboje. Co jsem chtěl, to jsem dostal. Spokojenost.

Chainsaw Man - Kjúšucu (2022) (epizoda)

Chtěl jsem s hodnocením počkat, ale nedá mi to. Tohle je japonský masakr motorovou pilou. Vlhký sen všech dřevorubců a sériových vrahů. A navíc, což je pro tenhle žánr neobvyklé, jsem doposud nezaznamenal žádnou otravnou postavu. Masterpice.