Ničení povoleno (2013) (pořad)

O zbraních se toho dá přečíst hodně, ale tady ukazují skutečně působení zbraní na různé předměty, což je velmi použné a rozhodně zajímavé.

Fantastická čtyřka (2015)

Jsem na rozpacích z toho, co jsem viděl. Na jednu stranu fajn hrdinové a především Kate Mara:-). Na druhou stranu mizerný příběh, který skončí dříve, než vůbec začne. Další dimenze naprosto prázdná, jen šutr a světlo. Příliš mnoho zkratek. Padoucha, který si říká Doom, vyřídí za pět minut. "Dokumentární" záběry Thinga jsou možná tou nejlepší akcí, ale jejich celkem asi 10 sekund. Zbytek akce, nápadů, peněz.... se asi také někam přeneslo a zbyl jen písek. Vlastně to celé připomíná pilot k nějakému seriálu, a ne celovečerní pokus o restart.

Pixely (2015)

Taková nostalgická vzpomínka na dávné hry v totálně ujetém filmu. Dobře jsem se bavil a zasmál. Chtěl bych dvojku a další videohry:-)

Ninja Faktor (1997) (pořad)

Jestli to někdy bude v ČR, tak se hned hlásím:-). Skvělá a extrémně náročná soutěž.

Bedekr (2014) (seriál)

Zajímavé tipy na výlet. První řada mě zaujala samotným Německem, ale bohužel Pogodová mi to kazila. Druhá řada s Maurerovou je daleko lepší. Rajchert je v obou řadách výborný. Celkově je pořad hezky natočen (až na jeden díl Innsbruck myslím, kde zřejmě kameraman byl ožralý) a přibližuje zajímavosti a krásy zatím dvou států. Má to jednu nevýhodu, vždycky po skončení epizody se do toho města chci hned podívat:-)

Riding Shotgun (2013)

Ve stopáži šesti minut je to celkem fajn, více bych koukat nedokázal. Totální ujetá fandovská blbůstka:-)

Lorax (2012)

Zábavný film, který nenudí. Výborná animace a design. Milý a dojemný. Hodně zajímavých a občas i ulítlých nápadů. Nemůžu si stěžovat:-)

Na kometě (1970)

Krásná Magda Vašáryová, satirické pojetí, a jako vždy úžasné Zemanovy hrátky a triky jsou největšími klady tohoto filmu. Bohužel je film dosti rozvláčný až nudný na 73 minut. Škoda, protože nápadů je hodně.

Jurský svět (2015)

Přišlo mi to bez nápadů. Úvod je výborným představením parku, ale když přijde na slovo akce, žádná super scéna ani záběr se nekoná. Vlastně je to dosti rutinní a snadno zapomenutelné. Veskrze průměrný film.

Mimoni (2015)

První čtvrthodina byla fajn. Tak nějak jsem čekal celý film. Bohužel příběh je debilní a navíc s minimem nápadů. Celé je to utahané a nudné, což u hodiu a půl dlouhého filmu je smutné. Párkrát se člověk zasměje, ale to je vše. Za mě zklamání.