Ztraceni (2004) (seriál)

Krásně temná atmosféra tajemného ostrova. Takhle si mysteriózní thriller představuji. Tento seriál mě velmi potěšil, možná proto, že jsem ještě před ním neviděl zpracování "lidí s jejich třináctými komnatami a kostlivci ve skříni". ( :-) kleopatro). Možná, že jsem se nechal unášet proudem mánie k tomuto seriálu, ale ta už dávno opadla a mě se náklonost ke Ztraceným stále drží.

Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)

Nechytlo mě, má to svou kvalitu, ale jen průměrnou. Dříve uvedené CSI (Kriminálka Miami/LA) mě chytly více. Hlavní hrdina mi také není moc charismatický (na oblíbeného Horatia nemá, Grisson ale také má co do sebe ... nemluvě o Gary Sinisemu z Forresta Gumpa, tentokrát s nohama). Tyhle vojenské vyšetřování nemám moc rád, abych pravdu řekl, tak i JAG se mi líbil více.

Muži v černém 2 (2002)

Není to zas tak dobré, jako první díl. Je to sice to samé, ale jiným způsobem, který se mi osobně nelíbí.

Arabela (1980) (seriál)

Pro mě jedna z nejlepších českých pohádek, dlouhá stopáž (seriálová délka) není vůbec na škodu. Rád jsem se na to díval v dětství, rád se na to podívám i teď. Herecké výkony jsou dobré, je tu klasická role Brodského, Menšíka, Dlouhého a dalších. Lábuse třeba. Úvodní znělka je nezapomenutelná a celková pohoda je další bod k dobru.

Dallas (1978) (seriál) odpad!

Džej Ár, symbol zla z 90. let a jeden z prvních "úpadků" kvality na Nově (která nikdy nebylo moc dobrá). Tento seriál není dobrý, ale je hodně známý. Tak by to být nemělo, ne ? 0%.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Seriál, který nemá mnoho co nabídnout, ostatně jako většina německých kriminálek. 20%.

Ochránce (1996) (seriál)

Nebylo to zas tak špatné, ke konci 90. a začátku nového století dávali daleko horší věci. 40%

Matlock (1986) (seriál) odpad!

Zplozenče pekelných propastí, odstup do sanatorií a domovů důchodců, nenič další mladé životy. Tak za 50 let se na něj zkusím podívat, třeba se mi bude líbit. 0% - jeden z nejhorších, co jsem kdy viděl.

Robin Hood (2006) (seriál)

Není to nejlepší seriál/film z prostředí Robina Hooda, to zdaleka ne. Ale ani ho nemůžu srazit na úroveň spousty podobných. Jistým zvráceným způsobem se mi i líbil, 20%.

To je vražda, napsala (1984) (seriál)

A opět, zážitky z mládí. Sobotní (nebo ne?) odpoledne (nebo poledne, či dopoledne?) strávená na chatě, kde byla jedině televize a příroda, byla doprovázena právě tímto seriálem. Dal se občas sledovat, i když bych se na něj dnes asi nepodíval. 40%