Poslední šance

• Česko Zběsilý útok (více)

Elitní jednotka Navy SEAL vedená poručíkem Blakem Harrisem (Scott Adkins) a mladší analytičkou CIA Zoe Anderson (Ashley Greene) musí získat zajatého islámského teroristu z ostrovního vězení CIA a tajně ho převézt do Washingtonu. Ocitnou se v pasti, když na ně během eskorty zaútočí povstalci, aby vězně osvobodili. On jediný má však informace, které mohou pomoci odvrátit teroristický útok a zachránit tisíce lidských životů. (JOJ Cinema)

BinLadin

Bože to byla teda p.....a. Tam přijede jeden náklaďák (kolik se jich tam asi může vejít) , adkins s borcema vystřílej tak 200 týpků a furt tam jsou další, zajímavé. Ke konci tam leží jen pár těl venku :D Plus na té základně nic nefunguje najednou. :D ()

Sharlis

Skvela vec. Skoro nonstop akcia, snimane vsetko bez strihu na jednu kameru. Rozhodne ma to pobavilo (ovela) viac nez som cakal. O pribeh nejaky vobec nejde, len o vytunenu akciu. ()

Hlemist

Jako k žehlení dobrý, ale jinak sračka..Měl jsem náladu se vožrat a kouknout na něco jednoduchýho a to bylo dobrý ()

Sunwheel

Film pripomínajúci dejom nejakú akčnú videohru (mne to pripomenulo Deus Ex, aj keď o sci-fi nejde). Prostredie celkom uveriteľné a strieľačky vierohodné. Scott tentokrát nie je nepremožiteľný v bojových umeniach (aj keď jeden malý boj si strihne), no arzenál zbraní ovláda dokonale. Na jeden záber to vyzerá efektne a celému filmu to dodáva šťavu. Silne popcornová záležitosť! ()

Sopholojong

The Raid: Military Version. Nielen Mendes je macher v jednozaberovej akcii (samozrejme aj tu je tych par potrebnych strihov umne zamaskovanych). Vyborna vysoko-napatova, strelecko/vykostovacia adventura s kosenim vselijakej islamskej, albanskej a neviem este akej zberby s mojim najoblubenejsim nehercom Scottom Adkinsom (zaverecna bitka s holohlavym sefom zaporakov na paradu). Vadia len zastavenia mimo akcie s nudnymi kecami (i ked priprava bomboveho atentatnika na odpal je poriadne napinava) a lahky "zoznamovaci" uvod. Inak som si to ale vychutnal ako uz davno ziadnu inu prestrelku/bitku. Teraz by som chcel taketo nieco vidiet v nejakom rusnom meste, najlepsie v rezii Evansa alebo "wickovskych" reziserov. Mimochodom, Adkins by si dal s tym nozom v ruke Johna Wicka na ranajky. "Watch your six". Silne styri. ()

zekon odpad!

Tohle vzniklo v dnešní době?? Jako fakt? 80. střílečka ala Commando. K bráně dorazí malý náklaďák ze kterého naběhne na základnu plnou dementů asi 2 autobusy zakuklenců. Když pominu fakt proč vůbec měli zakryté ksichty, chovají se jak školáci co dostali na hraní sapíky. Proti nim vítězí Chuck Norris který vydrží do posledního náboje. Proč by měl kdokoli sebrat zbraň po padlém, proč by měli spolu komunikovat, šak Rusové taky 2. sv. vyhráli protože jich mnóga........ Taktika nula, inteligence pod bodem mrazu, realita nikde. A amtérská utřepaná kamera tomu nasadila korunu. ()

Chicharron

Akční film z prostředí "tajné věznice CIA" kdesi v Polsku, kam USA svážely skutečné i domnělé bojovníky ISIS.  Film má slušné tempo, bohužel se zde objeví několik nesmyslů typických pro béčkové akční filmy - z náklaďáku vystoupí 3x víc teroristů, něž kolik by se jich tam vlezlo i kdyby stáli těsně vedle sebe a příslušníci SEAL využívají před střelami z kalašnikova jako kryt plechové barely...od kterých se projektily 7.62 mm (které normálně prostřelí i zdivo) odrážejí jako hrách...sebevražedná demolice bunkru dodá filmu náležitou "šťávu" a pak už je tady jen trochu psycho hry a závěrečná cigaretka...a zítra nebudete vědět o čem to celé bylo. ()

NikiVai

Jako kdo má rád příběhové filmy, mohl by být zklamán. Samozřejmě, pointu to má, ale až v druhé řadě. V té první exceluje kvalitní štřílečka. Jo, je to drsný, napínavý, akční, člověk se nestihne nudit. ()

Polux

7/10 | Na poli levných akčních béček s Adkinsem v hlavní roli překvapivě našlapaná žánrová jednohubka, která sice doplácí na mizivý rozpočet hned na několika úrovních (komornost příběhu, počet lokací, bezejmenný casting, atd.), ale jinak nabízí skvělou adrenalinovou jízdu na (pseudo) jeden záběr od začátku až do konce. | Maximálně jednoduchý děj nezdržuje zbytečnými prostoji mezi jednotlivými akčními ohňostroji, akce a bitky samozřejmě nedosahují na špičky v oboru (typicky borci z 87Eleven), ale mají slušnou choreografii a díky eRkovému ratingu jim nechybí ani brutalita, předěly mezi jednotlivými "jednozáběrovými" sekvencemi jsou vyřešeny na jedničku (žádné nápadné zatmívačky při změně lokace nebo nájezdy kamery na největší detaily), Adkins nemusí moc hrát a může se soustředit na fyzickou akci, všichni záporáci jsou typově obsazeni na výbornou, stopáž je více než rozumná a vypíchnout zaslouží taktéž silná scéna nástupu sebevražedného atentátníka k akci. | PeZet ()

Sa.sa

Rozhodně super akční béčko plné střílení, řežby, akce a slušného děje... Sice je to místy přehnané a "teroristů" je nekonečné množství na 1 náklaďák, ale co... Aspoň je to bez zbytečného patosu a i slušného konce... ()

711 odpad!

Neskutečná sračka týpek je asi Chuck Norris pozabíjí všechny pistolkou když na něj nabýhaj s ákáčkama .. samozřejmě nakonec zabije i vůdce těch hajzlíků .. no hroznej odpad .. modlil jsem se ať už je konec 🤣 ()

xray0045

90 minut akce na které bylo vidět že by ještě nejaké peníze unesla, stejně jako celý film. Přišlo mi to takové nedodělané jakoby tam ještě neco chybělo. Dlouhodobý zážitek nečekejte, hodinu po sledování bych nebyl schopen odvyprávět příběh jinak než v holých větách. Film trpí na pár logických paradoxů, jako třeba kolik zbojníků se vejde na korbu jednoho náklaďáku. Inteligence zbojníků je na úrovni UI v levné hře. Příběh koketuje s otevřeným koncem, což je každému u řiti neboť při pokračování bych si odhryzal pravou nohu. ()

mdf

Zajímalo by mě,kolikrát to museli nazkoušet a kolikrát to točili,aby to jako vypadalo na jeden záběr, jinak béčkové,laciné, zpočátku to byla kamera na efekt,ale pak už to bylo otravné. chvilku to bylo jak 13. Okrsek, ale pár scén dobrých tam bylo, viz hozený granát a výskok oknem. ()

F_Sanchez

Hloupoučký akční béčko, ale v tom dobrém slova smyslu. Ačkoli byl příběh takový nijaký a akce a dialogy jak z počítačové hry v devadesátkách (hlavně ti teroristi nabíhající přímo před hlavně operátorů, likvidace teroristů nožem, souboje s poskokem bosse a hlavním bossem teroristů), tak to jako celek do sebe mimořádně pěkně zapadlo a bylo to vskutku zábavné sledovat. ()

markusmerk

Slabé 2 hviezdy. Prišlo mi to ako lacná verzia 13 hodín v Benghazí ale väčšina rozpočtu išla na Adkinsona a za zvyšok najali Dežov z osady. ()

J.Crusader

Béčkový film s áčkovou nonstop akcí - tento zjevný protimluv mě napadá jako asi nejvýstižnější zhodnocení filmu. Zásadní výhodu jsem měl v tom, že jsem o filmu nic nevěděl a nic od něj neočekával a dostal jsem výbornou akci, i když s občas mírně kulhající logikou - průstřel hrudníku/plic, pokud není zasažen žádný životně důležitý orgán musí umět s traumakitem zvládnout ošetřit i záklaďák, u speciálů vůbec nemluvě, apod. Celkově ale dost spokojenost, ideální film na odreagování a vypnutí mozku. ()