„Na starý kolena jsem se teda stal video tvůrcem. A když už, tak pořádně: Tohle je moje televize. A nikdo mi do ní nebude kecat. Budu dělat jen to, co mě baví a o čem si myslím, že to bude bavit i vás. Jirka is back!“ (Televize Seznam)

GeminiK odpad!

Předpokládám, že je to ze strany hodnotících recese. Já se bavím ráda, ale tohle mi vtipný nepřijde. Podivný, nesympatický chlap který rád vaří bez ohledu na to, že se to většinou nedá žrát. Nevím proč, ale jediné co mi v hlavě běží když ho vidím  je, jestli si po záchodě umyl ruce. ()

Putna

Nestárnoucí legenda tuzemského gastra dokazuje, že vařit nikdy nezapomněla. Některé recepty a postupy jsou skutečně průkopnické a nadčasové. Jyrko jeď! ()

BaT_M

Klenot internetu. Tohle už je na úrovni klenotů jako moje milovaná svatba Jiřího Káry. Babica na starý kolena válí aneb jak jít z jednoho z nejhorších ohodnocených pořadů zde ( aneb Babicovi dobroty alá tv BarandoSoukup.) Na jeden z nejlépe hodnocených pořadů. Jyrka dal národu vědět, že ještě není vůbec za zenitem. Jyrko dávám ti všechny procenta a hvězdičky co můžu. 10000000%. PS: Těším až do tohohle kulinářského klenotu přijde pan Melíšek Flygun Oravců, to teprve budou kejkle. ()

LucyZ

Co recept to perla...ale ruku na srdce ideální chlapské vaření z originálního Jyrkova receptáře! "A kdybych tady měl uklizeno, bylo by to ještě hezčí."😂😂😂😂 ()

oskiii

Pohodář Džordž, žrádýlko naprosto v pohodě. Jirka se našel, tohle mu sedí. Když se člověk s odstupem podívá na Dobroty, tak se nelze zbavit dojmu, že ho tehdy postavili před kameru, dali mu recept z Mimibazaru a Jirka to prostě jen “prodal”.  Každopádně, zatímco jeden něco v době covidu vytvořil, baví jej to, stejně jako diváky, druhý se opakovaně vrací do xté reinkarnace kdysi populárního pořadu. A ten první, v tomto případě Jiří, k tomu navíc nepotřebuje podporu v médiích. ()

Levacz

Jedním slovem - Mástrpís. Jyrka ukazuje svou lidskou tvář, některé recepty jsou již dokonce poživatelné a hlavně je to sranda. Co víc si člověk může přát? ()

DavKom

Tahle show prostě dokáže semknout fanoušky. Tomu, kdo nedá 5/5, by mělo být odejmuto právo hodnotit ostatní pořady a filmy. ()

aristoteles

Zkrátka legendární. Snad ani nejde hodnotit jinak než všemi 5 hvězdami, lidé co hodnotili odpadem jsou kulturní barbaři. Jirka bude navždy v našich srdcích <3 ()