Reklama

Reklama

Treed Murray

Obsahy(1)

Murray Roberts je manažerem a žije svůj život v kolotoči práce a rodiny. Když je přepaden gangam zlodějíčků, uteče před nimi na strom, kde ho členové gangu obklíčí a snaží se ho dostat dolů. Murray se přes všechny snahy gangu na stromě udrží a tak začíná dlouhá noc psychických výpadů ze strany vůdce gangu, Sharka i ze strany Murrayho vůči Sharkovi a ostatním. Kdo nakonec tuhle hru nervů vyhraje a kdo bude tím poraženým? (Klenotka)

(více)

Recenze (17)

ghatos 

všechny recenze uživatele

Strom a několik lidí. I z takové situace lze vytěžit téměř nemožné - takový typ filmu je reklamou na samotnou kinematografii. K snímku se vyjadřovat moc nebudu, je to prostě paráda. Menší výtku mám k zapojení gangu Havranů (dalo se to udělat elegantněji), vyvrcholení mohlo být také trošičku lepší. Mé dvě negativní poznámky však nemohou zhatit celkově výborný dojem. 86%. ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Tak jsem to konečně shlídl a perfektní!! Za mě plnej počet 5/5 ... určitě to nechytne každýho tak, jako mě, ale stejně ... za tak minimální rozpočet, děj, kde se vše odehrává na jednom místě a z tak banální situace (týpek je na stromě, gengstři ho chtěj sejmout) co tvůrci vymáčkli, to sem prostě nežral ... i když pozdě v noci, pozornost na 100% a to střídání scén kdy chvíli je to prdel a chvíli byste ukápli slzu ... fakt vymakanej snímek. Psychologie postav a manipulace s lidma na nejvyšším možným levlu a to je prostě moje ... to jsem si chrochtal blahem jako prase co dostalo čerstvý pomeje ...:-) ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Prostá Myšlenka! Business man Murry je na cestě do práce,ale aby se vyhl bezdomovcům vydá se zkratkou parkem..Špatná volba!! Murry je zastaven 14 letým chlapcem, který požaduje 5 dolarů, Murry není zrovna nadšený a místo, aby přišel o 5 dolarů praští chlapce kufříkem do hlavy, v tu chvíli se za ním objeví pětičlenný gang teenagerů a unavený Murry utíká,co nejrychleji na strom, aby si zachránil život. .. Murry díky své inteligenci postupně odhaluje, co je pětičlenná skupinka zač.Hloubka a Dech postav vytváří překvapující film plný intriků,psychologie a manipulace.. 85% ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Murray Roberts se vrací jednoho dne domů přes park, když je přepaden gangem mladiství delikventů. Murrayovi se podaří okradení ubránit, a před bandou uprchne a vyleze na vysoký strom. Gang si nechce kořist nechat ujít, a tak se utáboří pod stromem, a začíná pro všechny dlouhá noc. Kdo nakonec z celé akce vyjde s menší újmou ? ... Pokud by se dělalo nějaké hlasování o nejoriginálnější film, tak tento by měl rozhodně dost velkou šanci se umístit. Kde jinde uvidíte vlastně jen jedinou scénu (strom uprostřed opuštěného parku), a přesto se od začátku do konce napětí dá napětí krájet, a každá další scéna dokáže předčít tu předchozí. Sice mi přišlo, že ke konci došel tvůrcům trochu drajv, a začínal jsem se trochu nudit (i samotný závěr mi tak nějak nesednul). To nic nemění na tom, že jsem se větší část filmu bavil více než dobře - ať už samotným příběhem, či hereckým obsazením, či jen vymýšlením, jak bych se v dané situaci zachoval já... ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Ani nevím, jak jsem se k tomu filmu dostala, ale jsem moc ráda, protože s tak výborným námětem, zahraným na minimálním prostoru je to super kvalitní podívaná. Ono se o tom vlastně nedá ani moc psát, to se musí vidět. Konverzační drama s vynikajícím Davidem Hewlettem si zaslouží určitě lepší čtyřku a doporučuju. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

  • Film byl nominován na Genie Award v pěti kategoriích (nejlepší film, režie, píseň, zvuk a střih zvuku). Proměnil dvě - zvuk a střih zvuku. (skrblik007)

Reklama

Reklama