poster

Vzpoura Zombií

 • anglický

  Revolt of the Zombies

 • anglický

  Revolt of the Demons

Horor

USA, 1936, 65 min

Režie:

Victor Halperin

Producenti:

Edward Halperin

Střih:

Douglass Biggs
(další profese)
 • Campbell
  ***

  Na to že Halperin dříve natočil zábavnou legendu White zombie a chtěl udělat volné pokračování, tak člověk by čekal že se bude bavit, ale chyba tenhle film je strašně nudnej. Táhne se jak prase a na celou vzpouru se musí čekat 62 minut! Pak vznikne 3 minutová vzpoura. Mezitím sledujeme bůh ví co nějakou romanci a to nás přece nebaví. Aspoň že scény v bažině či kde to bylo byly pěkně udělané. Ale jinak zklamání.(17.7.2011)

 • Dexter1
  **

  Unofficial sequel k filmu White Zombie nemá to, čo mal originál, Belu Lugosiho. To čo ťahalo celý predchádzajúci film tu chýba a my sme len svedkami toho ako sa uncredited scenárista vyriadil na nezmyselných dialógoch a situáciach a Halperin z toho nevedel spraviť v podstate nič. Horor bez atmosféry nezachraňujú ani Lugosiho oči použité z predchádzajúceho filmu a ani vzbura zombiekov, ktorá príde len tak aby sa nepovedalo. Najviac však zamrzí, že miesto Karibiku sa ocitáme v Kambodži, čo tomuto druhu typických voodoo zombiekov vôbec nesedelo. Nejako sa ani nedivím, že tento film zničil Halperinovi kariéru.(25.11.2011)

 • kaylin
  *

  Když se člověk dostane k těm starším kouskům, někdy se docela diví, co vlastně objeví. Tenhle film je volně dostupný na YouTube, práva už se na něj nevztahují. Popravdě, ani se není moc čemu divit. Zombie v názvu je naprosto nesmyslné, protože se zde zombie fakticky nevyskytují, a to ani v žádném metaforickém smyslu. Z tohoto důvodu je film sám o sobě jen takový úlet, který je romancí – a pěkně nudnou – více než hororem.(21.7.2014)

 • Flego
  odpad!

  Príbeh sa odohráva kdesi vo vojnovej zóne v Kambodži. Stupídny film, ktorý sa ťažko dá nazvať horrorom, ani vojnovou drámou, ani dobrodružným... Kulisy sú primitívne ( scény z džungle mali radšej točiť v botanickej záhrade ), herecké výkony otrasné ( postavenie hercov v niektorých scénach je také, aby repliky vedeli prečítať ). Lacné, nudné, zbytočné ! www.jonhs.net/freemovies(19.4.2007)

 • Oktavianus
  *

  Ze začátku to vypadalo na pěknou švandu: zombie vojáci v zákopech první světový války, to bude řacha, těšil jsem se. To teda jo. Vyklubal se z toho patrně nejhorší "horor" z první půlky dvacátýho století, jaký jsem kdy viděl. Donekonečna žvanící postavy melou pitomosti, ústředním tématem filmu je hloupej milostnej motiv, příšerný herecký výkony a člověk už se modlí, aby byl konec. Á propos, když jsme u konce: titulní vzpoura zombií se odehraje přesně tři minuty před koncem. Fakt, bez prdele. Abych jen nekritizoval, i zde byly světlé stránky - vedle příjemné délky (a i tak se ta hodina šíleně vlekla!) tu jsou celkem hezky udělané levné kulisy Angkoru, takže když se hrdina brodí močálem, něco do sebe to má. Ale jen něco, protože vzápětí dojem přebije tak moc do očí bijící zadní projekce. Hrůza a děs. Ale ne taková, co od hororu očekávám.(9.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace