Reklama

Reklama

Výbušná spiknutí

Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Jimmy Jayne (Devon Sawa) je podezřelý z trojnásobné vraždy tří hollywoodských hvězd utopených v bazénu luxusního hotelu. Když ho detektivové Freeman (Bruce Willis) a Vargas (Luke Wilson) pronásledují, Jimmy podniká vlastní vyšetřování, aby našel skutečného viníka. (TommyZR)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (29)

jefff 

všechny recenze uživatele

Gasoline Alley je slabý film s naprosto tragickým Willisem. Dosud jsem se jeho novým filmům vyhýbal, ale tohle jsem nečekal. On tu neřekne vlastně nic. Jeho repliky mají většinou kolem jednoho, dvou slov. Mimika nula a opravdu jen pár rychlejších pohybů. Hrůza. Táhne to Luke Wilson, který se snaží a docela mu to jde. Devon Sawa byl pro mě docela příjemným překvapením, i když víc než na béčko to nebylo. Případ mohl být i zajímavý, kdyby se tak kurňa alespoň něco dělo a netáhlo se to jak sípající krtek. ()

borec999 

všechny recenze uživatele

Ten typ filmu, ktorý ťahajú neznámi herci (Devon Sawa v hlavnej úlohe bol vcelku v pohode a podobne aj charizmatická herečka Star) a kazia tí známi (Lukeovi Wilsonovi úloha nekompetentného a naivného policajta príliš nesadla, no a Bruceov výkon vzhľadom na jeho diagnózu zrejme nemá zmysel riešiť. Celkovo je Gasoline Alley po technickej stránke jedným z lepších posledných Willisových kúskov a dá sa považovať za plne profesionálne akčné béčko- režisér E.J. Drake sa každým filmom mierne zlepšuje (čo však nie je až tak náročné, keď bol váš prvý film totálne amatérsky brak). Obrovská škoda záveru, kedy sa Sawa evidentne snažil ale žiaľ Bruceov stav mu nedovoľoval podať 100% výkon... Na pomedzí 2 a 3*. 45% ()

Reklama

vegetol.mp 

všechny recenze uživatele

Solidně natočenej film, ve kterým se divák sice nedočká ničeho novýho, ale jinak se mu dostane vcelku ucházející zábavný podívaný. Dewon Sawa podává slušnej výkon a zlej není ani Luke Wilson jako férovej detektiv, co případ vyšetřuje. Co se týče Willise, začínám věřit skazkám o tom, že trpí demecí. V tomhle filmu totiž téměř nemluví a pokud něco řekne, jsou to vždycky jen krátký věty. Složitějšího textu se tu divák od něj nedočká a většinu dialogů odtáhne jeho kolega Wilson. Celkově to ale divácky nijak neruší, takže se dá Gasoline Alley odkoukat bez újmy na zdraví. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

New Willis, same shit. No dobre, dejovo to je taká klasická tuctová epizóda CSI, FBI, KGB, či jak sa tie nekonečné trojpísmenkové kriminálky volajú a vizuálne to skoro pripomína regulérny film. Ale Willisovi sa už nechce ani hovoriť a je tam fakt k hovnu. Teda vlastne nie. Keby tam nehral, tak by o to hovno nikto ani nezakopol, takže asi sa producentom týchto blockbusterov jeho angažmá, hoci aj na pár sekúnd a v totálne dementnom stave, oplatí. Najkvalitnejšie sú na celom filme vegáčové titulky. Za tie jedna hviezda. Ale je to plytvanie dobrým matrošom. 1/10. ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Baví vás příběhy, kde looser se svědomím dává i dostává rány, kouří jednu za druhou, popíjí whisky a přestože by neměl, tvrdohlavě se do všeho plete a díky tomu jde z průseru do ještě většího průseru? Tahle snaživá reminiscence noirových akčních osmdesátek samozřejmě postrádá hlášky nebo opravdu cool momenty slavných předchůdců, k mému překvapení ale vydrží v ringu déle, než jedno kolo. K.O. díky nablblému scénáři nakonec nevyhnutelně přijít musí, ale je to až v samotném závěru. A po něm si film nečekaně šplhne pro hlavní postavy docela fajn charakterovou scénou. Zkrátka a dobře E.J. Drake překvapil a natočil ve všech ohledech průměrný film, což je v jeho případě extra pochvala. A ano, říkám film, protože Gasoline Alley tak skutečně většinu času vypadá. Jen Willis tradičně nepřekvapil vůbec. Vlastně předvedl ještě méně, než obvykle (když už je na scéně, je to většinou po boku Wilsona, který všechno odkecá sám). Ale obecně vzato nečekaně ok. 50% ()

Galerie (49)

Reklama

Reklama