Na velitelství T.I.A. (Totálně Inteligentní Agentura) zjišťují, že někdo ukradnul nejnebezpečnější vynález profesora Bakterie - ZDVJ (Zastrašovací Demoralizér Vojenských Jednotek). Ten se dostal do rukou šíleného diktátora, vládce státu Tiranie, který jej hodlá použít ve válce s Anglií. Vrchní velitel T.I.A. ví jedno naprosto jistě: pokud chce získat ZDVJ zpět, nesmí úkol svěřit svým agentům Mortadelovi (Benito Pocino) a Filemonovi (Pepe Vivuela). Ale když ti dva zjistí, že T.I.A. najala arogantního a úlisného detektiva Fredyho Mazase z konkurenční agentury, rozhodnou se vyřešit případ na vlastní pěst. Mortadelo a Filemon odhalí, že Fredy je ve skutečnosti spojencem diktátora Tiranie, který jej podplatil. Rozhodnou se, že případ vyřeší na vlastní pěst. Osud celého lidstva je v jejich rukou. Otázkou zůstává: podaří se jim zachránit svět nebo je lidstvo ve velkém průšvihu? Agenti dementi se ihned po uvedení ve Španělsku stali obrovským hitem, který trhal rekordy v návštěvnosti. (oficiální text distributora)

darmik odpad!

Pokud máte 105min času, který chcete využít nudou a místy sledování trapných pokusů o vtip, film Agenti dementi je ideální volba. Vice trapnosti jsem v žádném jiném filmu neviděl, nevím ani jestli to vůbec jde. ()

bakda

Já sem četl i předlohu a je to prostě filmek na zasmání a vubec o tom nepřemýšlet... Nechapu proč to je 170 nejhorší film když jsou daleko daleko horší filmy ()

JARDAHONDA odpad!

Snímek z neuvěřitelým bordelem v koncepci s nejhorším scénářem co, kdy existoval.. Zbytek, debilita pro pomocnou školu! ()

JancakV

Věrný kreslené předloze (vizualizace i charaktery na jedničku) a je samozřejmě nutno přistoupit na styl humoru, tenhle je bláznivý, ovšem je o několik úrovní lepší než fekální humor v desítkách "kvalitních" amerických komedií. Tenhle film si nezaslouží tak nízká hodnocení, hodné výše IQ mnoha zdejších filmových "odborníků". ()

MonitoRewiew

Musím říct, že mně tak špatné hodnocení nejdříve dost překvapilo. Pak jsem se ale zamyslel a pochopil jsem, že zdejší "odborníci" prostě nemůžou ocenit film (sám o sobě). Oceňují kameru, děj, postavy, příběh, režii.. oceňují kde co, ale srandu a byť i tak trochu komixovou potrhlost?? Kdepak! Na tomto filmu totiž nelze cenit herecké výkony, už vůbec se tu nikomu nerozdávají oskaři a další havěť a každý rádoby velký filmový kritik se tak raději hrdinně konformuje. ()

Majkowski

Jak již název, kterým tento film obdařili naši distributoři, napovídá, jedná se o příběh dvou stupidních agentů, kteří souhrou několika náhod "zachrání svět". Jedna hvězda za těch pár scének, u kterých jsem se pousmál, a druhá hvězda za snahu. (35%) ()

Wonky87

Je to sice ujetá prasárna, ale překvapivě dá se na to koukat a sem tam vyvolá pocit odpovídající smíchu či úsměvu. ()