poster

The Ghost Ship

Drama / Thriller / Horor

USA, 1943, 69 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • EdaS
  ****

  Kvalitní a příjemně napínavá valtonovská produkce. Spíš vyvražďovačka než duchařina.(6.7.2008)

 • Oktavianus
  **

  Může být zajímavou podívanou příběh, kde hlavní podezřelý je skutečně vrahem? V tomto případě nemůže. Postav jako na orloji, každá ukecaná (a to i včetně němého námořníka!) a vlastně nesympatická. Pokusy o atmosféru jsou, sem tam to i vyhlíží napínavě, ale ve výsledku je nejlepší scénou titulkové vynoření se tajemného korábu z husté mlhy ve stylu Bludného Holanďana. A to je prostě hrozně málo. Škoda, že to v tomto duchu nezůstalo, na film o tajemné lodi duchů bych se koukal raději než na pokus o primitivní námořnický slasher.(16.2.2014)

 • liquido26
  ***

  Hlavní hrdina se vydává na moře, coby třetí důstojník. Zprvu vzhlíží ke kapitánovi, ale to pouze do chvíle než ho začne podezřívat z toho, že zabil některé námořníky. Docela tajemná atmosféra, podpořená šeptavým voiceoverem němého námořníka. Námět na příběh je zajímavý, ale myslím, že to mohlo být mnohem více tajemnější a napínavější(12.9.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace