Markova třída se slučuje s částí druhé třídy, a tím nastává boj vůdců dvou znepřátelených klučičích part: Adamem a Markovým studentem Charliem. Studentka Lenka, sestra Charlieho, tajně chodí s Adamem. Když na to Marek přijde, konzultuje situaci s Karolínou, ta v tom vidí romantiku jako Romeo a Julie, Marek je daleko víc při zemi a musí dokonce i fyzicky zasáhnout při další bitce rivalů. S Karolínou a Lenkou pak Marek Adama ve skladu přesvědčuje, aby přestal s Charliem bojovat, Lenka přece miluje Adama, ale nemůže přijít o bratra Charlieho. Ten se objeví před skladem a Karolína s Markem použijí jako krycí manévr, aby neviděl Lenku s Adamem, svůj první polibek... (TV Nova)

rakovnik

Takové nic, trvající hodinu. Bitka, řeči, bitka, řeči, bitka, romantika, bitka, a na závěr groteska. Co si dovolují žáci k učiteli je pro mě neakceptovatelné, co si dovoluje učitel k žákům, oastatně také. ()

honajz

Přišlo mi to takové nereálné. Asi jako by chtěl někdo napasovat násilně příběh Romea a Julie na dnešní poměry, přičemž neznal pořádně ani předlohu, ani dnešní poměry. Ale pár fórků se docela povedlo, třeba deštník. ()

JosefTomas

Pubertální láska, zobrazená nerealistickým způsobem a vlastně i nerealistickým výkonem. Hlavně ale díl naplno rozvíjí podzápletku Marka a Karolíny, která mě bohužel však zajímá mnohem víc, než hlavní náplň epizody, vyhrocená finálem na střeše. ()