poster

Quel gran pezzo della Ubalda tutta nuda e tutta calda

 • anglický

  Ubalda, All Naked and Warm

Komedie / Erotický / Historický

Itálie, 1972, 91 min

 • Flego
  ***

  Roztopašná frivolná komédia s ľudovým humorom, aký vedia urobiť len Taliani. Tentokrát ide o historickú frašku plnú kopancov, úderov a exkrementov, ktorý sa točí okolo pásov cudnosti a sexu a napodiv nejde o žiadnu filmovú hrozu, akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Druhý komentár.(17.9.2014)

 • špaček421
  ***

  Typickej italskej humor mě naprosto míjí. Tady jsem se zasmál snad jednou nebo dvakrát za celej film. Hlavní hrdina je naprostý dement, což by u komedie tolik nevadilo, jenže on překonává několik dimenzí debility. Ostatní naštěstí tak otravní nejsou, akorát celkově scénář je prostě typicky italský - samé rány do hlavy a komické pády s přiblblým výrazem, hovna, teplouši, snahy se s někým vyspat (na tom je to postaveno). Dokonce i bitka ve vodě tu je - ale musím říct že tady mi přišla mnohem vhodnější, než když se ve vodě s někým pere Anthony Steffen coby drsný pistolník. Edwige Fenech je tu pohříchu málo, i když je psaná v hlavní roli, aspoň že při každé příležitosti odkládá šaty a dělá tak ten film (dobře) koukatelným. Jo, veškerý body to ode mě má za tohle a především za úžasnou scénu, kde Edwige zpomaleně běží. Jinak tu kromě ní nestojí za zmínku snad nic.(26.11.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace