Quel gran pezzo della Ubalda tutta nuda e tutta calda

Ubalda, All Naked and Warm

Komedie / Erotický / Historický

Itálie, 1972, 91 min

Roztopašná frivolná komédia s ľudovým humorom, aký vedia urobiť len Taliani. Tentokrát ide o historickú frašku plnú kopancov, úderov a exkrementov, ktorý sa točí okolo pásov cudnosti a sexu a napodiv nejde o žiadnu filmovú hrozu, akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Druhý komentár.(17.9.2014)

Typickej italskej humor mě naprosto míjí. Tady jsem se zasmál snad jednou nebo dvakrát za celej film. Hlavní hrdina je naprostý dement, což by u komedie tolik nevadilo, jenže on překonává několik dimenzí debility. Ostatní naštěstí tak otravní nejsou, akorát celkově scénář je prostě typicky italský - samé rány do hlavy a komické pády s přiblblým výrazem, hovna, teplouši, snahy se s někým vyspat (na tom je to postaveno). Dokonce i bitka ve vodě tu je - ale musím říct že tady mi přišla mnohem vhodnější, než když se ve vodě s někým pere Anthony Steffen coby drsný pistolník. Edwige Fenech je tu pohříchu málo, i když je psaná v hlavní roli, aspoň že při každé příležitosti odkládá šaty a dělá tak ten film (dobře) koukatelným. Jo, veškerý body to ode mě má za tohle a především za úžasnou scénu, kde Edwige zpomaleně běží. Jinak tu kromě ní nestojí za zmínku snad nic.(26.11.2013)