Když byl Jjaks malý, rodiče se rozvedli a matka se rozhodla, že si nechá staršího Sama a mladšího Jjakse poslala bydlet k otci... Filmový příběh nám odhalí mučivý vztah dvou bratrů - Sama a Jjaksa a mladé ženy Freddie, která se dostává mezi ně. Příběh začíná jednotvárnou neromantickou svatbou Sama a Freddie. Freddie však svého nastávajícího nenávidí. Houževnatá mladá blondýnka sní o lepším životě v Las Vegas. Ke svatbě byla přinucená jako trest za krádež peněz. Na svatbu přichází í Samův bratr Jjaks, který se vrací domů po dvaceti letech. Nedůvěra a rivalita se mezi Samem a Jjaksem nevytratila ani po letech. K velké nevůli Sama přeskočí mezi jeho ženou a Jjaksem jiskra a netrvá dlouho, co Freddie a Jjaks spolu utečou... (oficiální text distributora)

Edgerton

Nějak nadšenej sem z toho nebyl...všichni tu sou nějak zkrachovalí, prostředí je celý zkrachovalý a já se u toho měl akorát tak zkrachovalou náladu. Film k ničemu. ()

sun.eagle

Od filmu kde hraje Reeves a Diaz si člověk slibuje víc. Tohle je nemastné, neslané, nijaké. Konec filmu je zaroven vysvobození. ()

padlar

Čekal jsem od toho mnohem víc. Na komedii tam je moc málo humoru, a na drama to rozhodně také nevypadalo. Je to takový slepenec obojího, a příliš to dohromady neladí. ()

Oxytocin odpad!

Zkuste si přečíst oficiální text distributora a udělá se Vám špatně ještě před tím, než si tu kokotinu pustíte. ()