Líbánky bez ženicha

Medové týždne bez ženícha

Komedie / Krimi / Drama / Romantický

USA, 1996, 99 min

• ivishka

Jediným hezkým momentem ve filmu byla hudba J.R.Cashe. Jinak to bylo zase takové jakoby o ničem. Ano určitě jsou sourozenci co se nemusí mít v lásce, ale že by se k sobě takhle chovali? Tady je další velmi průměrný filmový snímek, který Keanu přijal. Cameron celkem slušela role potvory. Konec dobrý, všechno dobré...jak jinak.(27.10.2012)

Po celou stopáž budete mít velice neodbytný pocit těžké kocoviny po probdělé noci - po nekonečném flámu plném chlastu a fetu, ze kterého si prakticky nic nepamatujete. Vystřízlivění je kdesi v nedohlednu - a co víc: Jakoby se ve stejném stavu nacházel i filmový štáb a všichni účinkující. Jenomže tahle totálně sjetá atmosféra v kombinaci s neskrývanou brutalitou má něco do sebe - i ve své ležérnosti a neuspořádanosti na vás útočí neobyčejně vytrvale a nenechá vás ani na chvíli v klidu. Takže nakonec jí do 4* moc neschází.(24.5.2012)

Red, drogový dealer a pasák, nutí svoji tanečnici Freddie (Cameron Diaz), aby se provdala za Sama, který pro něj pracuje. Pokud se Freddie za Sama neprovdá, Red ji zabije, jelikož mu dluží peníze. Když se vše schyluje ke svatbě, příjíždí Jjaks, kterého povzala matka(Jjaks je mladší brácha Sama a žije s otcem, protože, když byl Jjaks malý, jejich rodiče se rozvedli a matka se rozhodla, že si nechá staršího Sama). Z toho Sam nemá radost a ví proč. Po obřadu se Freddie seznámí s Jjaksem. A jak je to dál, tak na to se musíte podívat sami. Ani to není složité, jen trochu zamotané, ale hlavně je to celé trochu šílené. Možná je to béčkovej film, ale rozhodně se na něj dívat dá, stejně jako na vždy pěknou Cameron. Občas je potřeba trochu vypnout a podívat se na něco trochu crazy. Hláška z filmu: Trochu doleva, trochu doprava, trefa! (museli byste vidět :) ). Moje hodnocení: 65%.(4.5.2008)

Jako hrdý majitel filmového nevkusu jsem se u tohoto snímku opět dokázal pobavit víc, než většina obyvatel planety CSFD. Mne totiž jiskření mezi pohodovým Jjaksem a vychytrale krásnou Frankie („Přišel sis pro mě? - Ani tě neznám. - Přišel sis pro mě!“) připadalo dost zábavné na to, abych musel šetřit hvězdami.(28.1.2013)

Tak v podstatě jsem nevěděla, do čehu jdu. Chtěla jsem se na to podívat jen kvůli D'Onofriovi. Podle názvu jsem to odhadovala na nějakou další romantickou americkou slátaninu, ale byla jsem celkem mile překvapana, co z toho vylezlo. Jednoznačně to žánrově zařadit nelze, ale celkem jsem se bavila a i přes pokročilou noční hodinu vydržela až do konce! Vincent tam měl vážně ránu a byl pošahanej celkem zodpovědně, nadržená a peněz chtivá Cameron Diaz byla taky dobrá, akorát Reeves se mi zdál nevýrazný. Když to shnu, nebylo to sice nic úžasného, ale když na tento film zase někdy narazím, kouknu na něj znovu.(12.3.2010)

• - Mimo jiné se také natáčelo v losangeleském hotelu Ambassador 3400 Wilshire Boulevard. (Terva)